Konkursy na Facebooku

 
Jedną z oferowanych przez nas usług są konkursy na Facebooku. Korzystamy z najlepszych aplikacji konkursowych. Każdy konkurs na Facebooku jest przez nas promowany w dodatkowych kanałach reklamowych. Gwarantujemy promocję na blogach konkursowych o szerokim zasięgu.
Organizowane przez nas konkursy FB umożliwiają zdobycie bazy danych, która może być wykorzystywana przy działaniach remarketingowych, a także bazę adresów e-mail pomocną przy wysyłce newsletterów.
Proponowane przez nas konkursy na Facebooku angażują internautów oraz działają w sposób wirusowy. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie może być wykonanie przez uczestnika pożądanej przez nas akcji. Każdy uczestnik automatycznie informuje swoich znajomych o tym, że bierze udział w naszej zabawie. Zawsze proponujemy kilka rodzajów konkursów – konkursy kreatywne, fotograficzne, quizy, memory, a także konkursy niestandardowe w zależności od branży i oczekiwanego efektu.
 

Ile to kosztuje?

 

Ceny konkursów zaczynają się już od 500zł

Pakiet obejmuje opracowanie koncepcji konkursu, ewentualną personalizację wybranej aplikacji, przygotowanie grafik zawierających logo klienta, opracowanie regulaminu (do akceptacji przez klienta), nadzór nad przebiegiem konkursu. Nagrody i ich wysyłka są typowo po stronie klienta. Dodatkowo oferujemy promocję na blogach, fanpage i stronach konkursowych, a także zarządzanie promocją kampanii w ramach Facebook Ads.
 
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991