Szukasz firmy z Nowego Sącza, która solidnie i tanio wykona profesjonalną stronę dla Ciebie?

Znalazłeś coś lepszego!

Pracujemy z klientami z całej Polski zdalnie. Oznacza to mniejsze koszty i lepszą obsługę.

Tworzenie stron internetowych Nowy Sącz

DevaGroup to istniejąca od 1999 r. agencja interaktywna, która obecnie znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej znanych i cenionych agencji SEM w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, unikalną wiedzę oraz profesjonalne umiejętności, które pozwalają dostarczać klientom najlepszych, sprawdzonych pod kątem skuteczności rozwiązań w zakresie promowania ich działalności w prężnie rozwijającym się internecie. Nasz zespół tworzą starannie wyselekcjonowani specjaliści, którzy są w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdego klienta.

Oferujemy pełną specjalizację oraz szeroki zakres usług, które obejmują m.in. pozycjonowanie, reklamę w Google i Social Media oraz tworzenie firmowych stron internetowych dedykowanych klientom z Nowego Sącza i okolic. Usługa tworzenia stron internetowych Nowy Sącz jest skierowana do firm, które pragną posiadać witrynę idealnie skrojoną na miarę potrzeb ich biznesu oraz wykorzystać ją do skutecznego promowania swojej działalności wśród użytkowników internetu.

projektowanie stron

Profesjonalne tworzenie
stron www

Usługę projektowania stron Nowy Sącz realizujemy według najlepszych, aktualnie obowiązujących standardów. Podczas pracy nad witryną kierujemy się naszą wiedzą z zakresu optymalizacji stron www i doświadczeniem uwzględniając przy tym wymagania klienta oraz charakter jego biznesu.

wiedza zespol

Unikalna wiedza i zgrany
zespół specjalistów

Projektowanie stron www Nowy Sącz jest realizowane we współpracy z programistami, grafikami, specjalistami SEO, copywriterami i innymi specjalistami DevaGroup. Połączenie ich wiedzy, zaangażowania oraz profesjonalnych umiejętności pozwala na stworzenie od podstaw w pełni kompletnego serwisu, który stanie się profesjonalną wizytówką biznesu klienta.

indywidualne podejscie

Indywidualne podejście
do każdego projektu

Wsłuchujemy się w wymagania Klientów i tworzymy strony zgodne z ich wizją. Takie podejście pozwala nam na tworzenie idealnie skrojonych na miarę każdego biznesu serwisów, które będą spójne z wizerunkiem firmy oraz charakterem prowadzonej działalności.

marketing lokalny

Tworzenie stron www
i dodatkowe usługi

Nasi klienci mogą skorzystać z pozycjonowania, reklamy w Google i Social Media oraz wielu innych, przydatnych przy promowaniu biznesu w sieci działań. Połączenie usługi projektowanie stron Nowy Sącz z innymi obecnymi w naszym portfolio rozwiązaniami gwarantuje osiąganie jeszcze lepszych i szybszych korzyści płynących z obecności firmy w internecie.

Projektowanie stron Nowy Sącz

Jednym z najlepszych narzędzi, które pomagają firmom w promowaniu ich działalności w sieci jest posiadanie strony internetowej. Strona internetowa pozwala lokalnym firmom rozszerzyć swoją działalność i zyskać zainteresowanie odbiorców spoza geograficznego obszaru ich działalności.
Usługa tworzenie stron internetowych Nowy Sącz powstała jako odpowiedź na potrzeby firm z Nowego Sącza i okolic, które chcą wznieść swoją profesjonalną działalność na nowy, wyższy poziom. Posiadanie strony internetowej umożliwia zaprezentowanie oferty firmy szerokiemu gronu użytkowników Internetu, pozwala na bieżąco informować odbiorców o nowościach i atrakcyjnych promocjach, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz systematycznie powiększać grono klientów zwiększając przy tym zyski ze sprzedaży.

webdesign

Tworzenie stron internetowych - dlaczego warto z nami współpracować?

Usługę tworzenie stron www Nowy Sącz realizujemy według najlepszych obowiązujących w branży standardów dostarczając klientom rozwiązań idealnie dostosowanych do ich potrzeb oraz budżetu.

projektowanie ux

Intuicyjny design zgodny z obowiązującymi trendami

W ramach usługi projektowanie stron Nowy Sącz powstają nowoczesne, łatwe i wygodne w obsłudze witryny, z których korzysta się z prawdziwą przyjemnością. Ich atrakcyjny wygląd oraz przejrzystość zachęcają użytkownika do przeglądania zawartości oraz zapoznania się z ofertą firmy.

szybkosc ladowania strony

Szybkość działania i responsywność strony

Projektowanie stron www Nowy Sącz dostarcza szybkiej i płynnej w działaniu strony, która ładuje się błyskawicznie oraz pozwala na sprawne przeglądanie zawartości bez względu na rodzaj urządzenia, na którym jest wyświetlana. Projektowane w DevaGroup serwisy są optymalizowane pod kątem laptopów, tabletów oraz smartfonów.

wersja mobilna

Dostosowanie strony do przeglądania na urządzeniach mobilnych

Wszystkie projektowane przez nas strony internetowe mogą być wygodnie przeglądane nie tylko na dużych ekranach komputerów, lecz także na mniejszych smartfonach i tabletach. Pełna optymalizacja ich kodu wykonywana w ramach usługi tworzenie stron internetowych Nowy Sącz zapewnia perfekcyjne wyświetlanie zawartości na urządzeniach mobilnych.

Nowy Sącz w liczbach

polska malopolska mapa
Liczba ludności

83 794

Gęstość

1455,3 os./km²

Powierzchnia

57,58 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

nowy sacz herb

Największe atrakcje Nowego Sącza

nowy sacz atrakcje ruiny zamku zdjecie
Ruiny Zamku Królewskiego
nowy sacz atrakcje sadecki park etnograficzny zdjecie
Sądecki Park Etnograficzny
nowy sacz atrakcje dom gotycki zdjecie
Dom Gotycki

Do kogo skierowana jest usługa projektowanie stron www Nowy Sącz?

Tworzenie stron internetowych jest usługą dedykowaną wszystkim firmom z Nowego Sącza i okolic, które pragną wesprzeć swoją profesjonalną działalność nowoczesną i wysokofunkcjonalną witryną. Jej posiadanie docenią małe, lokalnie działające firmy z ambicjami, które pragną zaistnieć w świadomości klientów spoza Nowego Sącza lub pozyskać nowych odbiorców z ich miasta.
Tworzenie stron www Nowy Sącz to także odpowiedź na potrzeby większych, intensywnie rozwijających się przedsiębiorstw dążących do budowania solidnej pozycji na arenie ogólnokrajowej, a nawet globalnej. Posiadanie nowoczesnego, profesjonalnie zrealizowanego serwisu internetowego pozwala każdej firmie wykroczyć poza ograniczenia geograficzne oraz wykorzystać pełnię możliwości, jakie otwiera przed nimi pozbawiony granic internet.

Tworzenie stron internetowych – Nowy Sącz czym wyróżniają się nasze serwisy?

Usługa tworzenie stron www Nowy Sącz w DevaGroup jest realizowana przez najlepszych, branżowych specjalistów z zakresu projektowania i budowania serwisów internetowych. Nad ich realizacją czuwają eksperci z zakresu programowania, grafiki, copywritingu, tłumaczeń i wielu innych specjalizacji, których wykorzystanie jest niezbędne do stworzenia w pełni odpowiadającej potrzebom klienta firmowej strony internetowej. W ramach usługi projektowanie stron Nowy Sącz oferujemy pomoc i wsparcie na każdym etapie funkcjonowania serwisu, w tym także już po jego wdrożeniu.
Projektowane w ramach współpracy z DevaGroup strony na tle rozwiązań konkurencji wyróżniają się nowoczesnym, przejrzystym designem ściśle dopasowanym do aktualnie obowiązujących trendów oraz specyfiki biznesu. Nasze witryny są responsywne, w pełni przystosowane do przeglądania na urządzeniach mobilnych oraz łatwe i intuicyjne w obsłudze. Ich przejrzysta i atrakcyjna wizualnie szata graficzna oraz starannie przemyślana zawartość gwarantują pełne wykorzystanie szans i możliwości, jakie przed firmami z Nowego Sącza i okolic otwiera wirtualny świat.

Ile w DevaGroup kosztuje tworzenie stron www?

Projektowanie stron Nowy Sącz to kompleksowa usługa, która jest realizowana na podstawie indywidualnych ustaleń z klientem. W toku współpracy precyzowany jest zakres działań, dobierane najlepsze rozwiązania oraz projektowany serwis w pełni spełniający oczekiwania klienta i uwzględniający charakter biznesu. Na koszt realizacji całego przedsięwzięcia wpływa m. in. zakres ustalonych z klientem prac, wielkość i stopień skomplikowania strony internetowej, zastosowane rozwiązania i narzędzia, zaangażowanie innych specjalistów oraz dodatkowe usługi.
Mnogość czynników, które wpływają na ostateczny koszt realizacji usługi projektowanie stron www Nowy Sącz oraz ich bardzo zindywidualizowany charakter sprawia, że bardzo trudno wskazać jej chociażby przybliżony koszt. W związku z tym, do każdego zlecenia podchodzimy w pełni spersonalizowany sposób uwzględniając przy jego realizacji nie tylko sam zakres prac, ale także możliwości finansowe klienta. Pozwala to na stworzenie elastycznej, w pełni dopasowanej do budżetu firmy usługi, która będzie w pełni odpowiadała na jej potrzeby oraz spełniała oczekiwania w długoterminowej perspektywie.

Pamiętaj, że zawsze możesz zapytać nas o darmową wycenę!

Wyślij do nas wiadomość

  Wszelkie wyceny, analizy i oferty wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco .
  Średni czas odpowiedzi w dni robocze: 2h

  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Sprawdź korzyści, jakie płyną z posiadania skutecznej strony!

  Cieszymy się zaufaniem już ponad 20 firm z Nowego Sącza, dla których przygotowaliśmy strony www.
  Przekonaj się o naszej skuteczności i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.
  Odbierz swój kod rabatowy -10 % na hasło NOWY SĄCZ na usługę projektowanie stron www Nowy Sącz.

  Zainteresowała Cię ta oferta? Poznaj nasze możlwości.

  Umów bezpłatną poradę strategiczną dla Twojej firmy

  Szukasz innych sposobów na promocję swojego biznesu niż strona www?
  Chcesz pełnego marketingowego wsparcia dla Twojej firmy z Nowego Sącza?
  Doskonale trafiłeś!
  Od 2005 roku cieszymy się zaufaniem firm, dla których jesteśmy szerokim wsparciem:
  od prowadzenia dopasowanych do potrzeb kampanii Google Ads przez pozycjonowanie po reklamę na Facebooku.
  Twój dedykowany opiekun przygotuje spersonalizowaną ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom biznesowym!

  filip belcik 300 x 300

  Filip Bełcik,
  New Business Specialist
  508 194 053
  filip.belcik@devagroup.pl

  Scroll to Top