Szukasz firmy z Szczecina, która solidnie i tanio wykona profesjonalną stronę dla Ciebie?

Znalazłeś coś lepszego!

Pracujemy z klientami z całej Polski zdalnie. Oznacza to mniejsze koszty i lepszą obsługę.

Tworzenie stron internetowych Szczecin

DevaGroup to agencja interaktywna z siedzibą w Krakowie. Od 2005 roku nieprzerwanie świadczymy usługi z obszaru branży marketingowej, a w naszej ofercie znajduje się pozycjonowanie, tworzenie stron www Szczecin, audyty SEO oraz kampanie Google Ads. Stale szlifujemy swój warsztat, biorąc udział w szkoleniach i branżowych konferencjach. Dzięki zgromadzonej wiedzy sami organizujemy tematyczne spotkania, zgłębiając tajniki sektora SEO/SEM.

Przez wiele lat działalności udało nam się pozyskać setki zadowolonych klientów, dla których zdołaliśmy postawić wysokiej klasy witryny www. Umiejętne wykorzystanie naszych zasobów know-how przełożyło się na branżowe sukcesy - skala ruchu wygenerowanego w Google uplasowała nas w ścisłej czołówce polskich agencji. Naszym priorytetem jest dobro klienta, udana współpraca i obustronne zadowolenie. Z sukcesem realizujemy ten plan, od kilkunastu lat kompletując imponujące referencje.

projektowanie stron

Profesjonalne projektowanie
stron Szczecin

W naszym teamie znajdują się specjaliści, dla których tworzenie stron www to nieskończone źródło inspiracji. Zbierane przez lata doświadczenie pozwoliło na wdrożenie pokaźnej liczby witryn, które dziś stanowią profesjonalną wizytówkę naszych klientów. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie, a wspólnie tworzymy zgrany zespół, gotowy na zlecenia ze strony najbardziej wymagających klientów.

wiedza zespol

Szeroka wiedza i
praktyczne umiejętności

Nie poprzestajemy na tym, co udało nam się do tej pory osiągnąć. Skuteczne projektowanie stron wymaga stałego udoskonalania się, co z chęcią czynimy. Szkolenia, spotkania branżowe oraz konferencje - właśnie tam można nas spotkać w chwilach wolnych od pracy. Gałąź SEO/SEM to innowacyjna przestrzeń, w której stale pojawiają się nowe rozwiązania. Nasza wiedza podlega stałej aktualizacji, podobnie jak umiejętność stosowania jej w praktyce.

indywidualne podejscie

Indywidualny projekt

Nie trzymamy się standardów i nie pracujemy szablonowo, za to realizujemy projekty, które są w 100% zgodne z oczekiwaniami naszych klientów. Tworzenie stron internetowych Szczecin to usługa, która wymaga płynnej komunikacji i dokładnego określenia celów. Każdy nasz projekt poprzedza szczegółowa rozmowa z klientem, co pozwala na precyzyjne wyznaczenie działań.

marketing lokalny

Projektowanie stron
i nie tylko

Jako jedni z najlepszych sprawnie łączymy projektowanie stron z usługą pozycjonowania oraz kampanii Google Ads. Bardziej wymagającym klientom polecamy także nasze działania w Social Mediach, które jeszcze lepiej przybliżą firmowy profil wirtualnym odbiorcom.

Projektowanie stron www Szczecin

Dziś już nie ma wątpliwości co do tego, że wirtualny świat zdominował tradycyjne media. Za pośrednictwem Internetu od dawna odbywa się swobodna wymiana handlowa i usługowa, umożliwiająca poszerzenie grona dotychczasowych klientów i zwiększenie firmowych zysków. Chcąc zaistnieć w sieci, warto zdecydować się na współpracę z DevaGroup, co z pewnością pomoże zdefiniować biznesowe "być albo nie być".
Tworzenie stron www Szczecin to usługa skierowana do klientów ze Szczecina oraz okolic. Wdrożenie profesjonalnej witryny z pewnością przyczyni się do szerokiej promocji działalności, szczególnie przy tak pokaźnej liczbie odbiorców, która w sieci liczona jest w milionach użytkowników dziennie. Solidnie wykonana strona będzie idealną wizytówką firmy i doskonałą zachętą do skorzystania z jej oferty.
Projektowanie stron www Szczecin to tylko jedna z naszych specjalizacji. Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu witryn, równie skutecznie przeprowadzają też audyty SEO, pozwalające wychwycić ewentualne nieprawidłowości i przeprowadzenie działań, których celem jest zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarce Google. Korzystając z naszych usług, klient może cieszyć się pakietem korzyści płynących z działań, dzięki którym pozyska nowych odbiorców.

webdesign

Tworzenie stron www Szczecin - dlaczego warto?

Współczesny świat coraz bardziej oparty jest na treściach pozyskiwanych z sieci. Internet zdaje się być głównym źródłem informacji, spychając tradycyjne media na drugi plan. W wirtualnej przestrzeni każdego dnia pojawiają się użytkownicy w każdym wieku, poszukując produktów i usług, które sprostają ich oczekiwaniom. Projektowanie stron Szczecin to usługa, która pozwoli czerpać maksimum korzyści dla każdej firmy.

projektowanie ux

Przejrzysta i prosta w obsłudze strona

Zawsze mamy na uwadze wiek i doświadczenie potencjalnych odbiorców naszej pracy, dlatego właśnie tworzenie stron www opieramy na prostych rozwiązaniach, sprawiając, że witryna jest łatwa w obsłudze, a jej zawartość przejrzysta dla każdego użytkownika. Efektem naszej pracy jest intuicyjna nawigacja, która w połączeniu z pozostałymi elementami tworzy solidną i dostępną dla wszystkich witrynę.

szata graficzna

Nowoczesny design

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, dlatego w DevaGroup pracuje sztab doświadczonych web developerów i grafików, dla których projektowanie stron Szczecin to możliwość wykazania się teorią oraz praktycznymi umiejętnościami. Tworzymy witryny przyjazne dla oka, zachęcające do zapoznania się z treścią biznesowej oferty, dopasowane jednocześnie do potrzeb naszych klientów.

wersja mobilna

Szybka i responsywna witryna

Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, skupiając się na tworzeniu stron internetowych, które są responsywne i dopasowane do urządzeń mobilnych. Z sukcesem wdrażamy innowacyjne rozwiązania zgodne z aktualnymi trendami, dobrze wiedząc, że urządzenia mobilne na stałe zagościły w codziennym życiu użytkowników. Nasze witryny dopasowane są do wymagań odbiorców i szybko ładują się na każdym urządzeniu.

Szczecin w liczbach

polska zachoniopomorskie mapa
Liczba ludności

400 990

Gęstość

1334,2 os./km²

Powierzchnia

300,55 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

herb szczecin

Największe atrakcje Szczecina

szczecin atrakcje rynek
Rynek Sienny
szczecin atrakcje muzeum
Muzeum Narodowe
szczecin atrakcje aleja plantowa na jasnych bloniach
Aleja platanowa na Jasnych Błoniach

Projektowanie stron www Szczecin - dla kogo?

Ofertę kierujemy do klientów zamieszkujących Szczecin i okolice, jak również do osób z całego województwa zachodniopomorskiego. Tworzenie stron internetowych to skuteczne i nowoczesne rozwiązanie dla firm i klientów indywidualnych, którzy pragną poszerzyć skalę swojej działalności i zaproponować usługi szerszemu gronu odbiorców. Usługa dedykowana jest zarówno lokalnym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy dali się poznać na ogólnopolskim rynku, a chcieliby zaistnieć w świadomości swoich konsumentów i zwiększyć sprzedaż poprzez skuteczną promocję swoich dóbr w wirtualnej przestrzeni.

Projektowanie stron Szczecin - dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nie od dziś zgłębiamy tajniki branży marketingowej, dlatego też tworzenie stron internetowych to dla nas praktycznie codzienność. Od lat jesteśmy w czołówce rodzimych agencji interaktywnych, a naszą działalność potwierdzają setki zadowolonych klientów.
Tworzymy atrakcyjne i funkcjonalne witryny www niezależnie od profilu przedsiębiorstwa. Praktyczne umiejętności potwierdza dogłębna wiedza, co widać w naszych dotychczasowych osiągnięciach.

Tworzenie stron www Szczecin - ile to kosztuje?

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem posiadamy szereg umiejętności i niezbędną wiedzę pozwalającą na skuteczne projektowanie stron www. Każdy projekt opiera się na współpracy, która odbywa się w kilku etapach. Kluczowym elementem jest wywiad, w trakcie którego poznajemy szczegółowe oczekiwania i wsłuchujemy się w propozycje naszych klientów. Na podstawie zebranych informacji jesteśmy w stanie oszacować koszty naszych usług.
Każdy nasz projekt jest traktowany jak indywidualne zlecenie, bez względu na to, czy zleceniodawca jest osobą fizyczną, czy partnerem biznesowym. W zakresie tworzenia stron www jesteśmy elastyczni i możemy wykonać projekt pod budżet wskazany przez klienta. W celu poznania szczegółów zachęcamy do kontaktu, co pozwoli przybliżyć koszty naszej usługi.

Wyślij do nas wiadomość

  Wszelkie wyceny, analizy i oferty wykonujemy bezpłatnie i niezobowiązująco .
  Średni czas odpowiedzi w dni robocze: 2h

  Administratorem danych jest DevaGroup sp z o.o. z siedzibą w Krakowie.
  Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych podanych w formularzu znajdziesz w naszej Polityce prywatności.


  Dołącz do kolejnych zadowolonych Klientów ze Szczecina!

  Dołącz do grona naszych zadowolonych firm ze Szczecina, które już obsługujemy!
  Odbierz swój kod rabatowy -10 % na hasło SZCZECIN na usługę projektowanie stron www Szczecin.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiaj z nami.

  Umów bezpłatną poradę strategiczną dla Twojej firmy

  Szukasz oferty marketingowej dla Twojej firmy ze Szczecina?
  Dobrze trafiłeś, bo DevaGroup to nie tylko tworzenie stron internetowych Szczecin.
  Od 2005 roku cieszymy się zaufaniem firm, dla których jesteśmy szerokim wsparciem w całym marketingu.
  Realizujemy takie usługi jak: kampanie Google Ads, pozycjonowanie czy reklamy na Facebooku.
  Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego biznesu!
  Twój dedykowany opiekun wysłucha Twoich potrzeb i przygotuje spersonalizowaną ofertę.

  filip belcik 300 x 300

  Filip Bełcik,
  New Business Specialist
  508 194 053
  filip.belcik@devagroup.pl

  Scroll to Top