Reklama w Korei Północnej – zareklamujemy Cię skutecznie!

Należymy do elitarnego grona najstarszych i najlepszych agencji SEM w Polsce. Sukcesy odnosimy od 2005 roku.

Kampanie na całym świecie, także w Korei Północnej

Prowadzimy kampanie we wszystkich językach i krajach dostępnych w Google Ads (AdWords), zarówno dla klientów z Polski jak i zza granicy.

Reklama w Korei Północnej

Chcesz reklamować się w Korei Północnej – niestety Google Ads nie obejmuje swoim zasięgiem Korei Północnej, ale pomożemy Ci zdobyć wysokie pozycje w wynikach organicznych.

Pozycjonowanie w Korei Północnej

Jeśli poszukujesz specjalistów od pozycjonowania w takim kraju jak Korea Północna to cieszymy się, że trafiłeś do DevaGroup. Pozycjonowanie to usługa, którą prowadzimy od bardzo długiego czasu, a Korea Północna to niezwykle bliski nam region działań. Dysponujemy dedykowanymi narzędziami, które pozwalają nam prowadzić działania SEO w Korei Północnej. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy potrafią kompletnie zrealizować kampanię SEO nakierowaną na efekt. Pozycjonowanie w Korei Północnej umożliwi Ci pozyskać nowy ruch w biznesie. Chcesz eksportować do Hamhung, Nampo? Dopytaj o szczegóły naszego handlowca i rozpocznij z nami udaną współpracę już od dziś!
 

Jesteśmy skuteczni

Zdobywamy świetne pozycje w wielu branżach. Każdego dnia monitorujemy tysiące słów kluczowych. Myślisz: pozycjonowanie Korea Północna? Sprawdzasz DevaGroup!
 

Pełna specjalizacja

Tylko jedna na kilka agencji reklamowych w Polsce ma swój własny dział SEO. Pozostałe zlecają wykonywanie pozycjonowania firmom takim jak nasza. Z naszych usług korzysta kilkunastu partnerów, w wielu krajach – także Korea Północna to nasz rynek działań.

Pozycjonowanie i Google Ads Korea Północna

Korea Północna to jedno z pozostałych komunistycznych państw, w których panuje system gospodarki centralnie planowanej. Państwo jest gospodarczo odizolowane od reszty świata i wszelkie dobra produkowane są na jego terenie. Największą wagę przykłada się do przemysłu wojskowego.
Stolica

Pjongjang

Duże miasta

Hamhung, Nampo

Ludność

25368620

Powierzchnia

120 540 km²

Wszystkie dane pochodzą z portalu wikipedia.org

Zapewniamy dotarcie do klientów w Korei Północnej za sprawą marketingu w wyszukiwarkach oraz Social Media. DevaGroup ma duże obycie w tworzeniu działań marketingowych w kilkudziesięciu krajach na świecie w tym w Korei Północnej. Ściśle współpracujemy z licencjonowanymi tłumaczami oraz native speakerami z krajów, w których prowadzimy działania, w celu tworzenia skutecznych tekstów promocyjnych. Odpowiednio przygotowujemy się do kampanii poznając reklamowane towary czy usługi oraz sytuację panującą w Korei Północnej. Od lat wspieramy rodzime przedsiębiorstwa przy eksporcie usług do Korei Północnej. W ramach konsultacji doradzimy czy koreańska domena będzie ważnym czynnikiem Twojej kampanii.

Czy wiesz, że Aegukka jest hymnem narodowym Korei Północnej?

Kontakt

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim biznesie.
Zarekomendujemy skuteczne, dopasowane działania,
dzięki którym zyskasz klientów na nowych rynkach, w tym w Korei Północnej.
Oferujemy również reklamę w takich krajach, jak: Ghana, Fidżi, Łotwa, Albania, Estonia.
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

1200 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

darmową rozmowę wideo

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991