AdUpdate #16 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 07.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kolejny artykuł dający nam wgląd w społeczność „graczy” na Youtube. Jeżeli masz ich w swoim targecie – obowiązkowo przeczytaj.
Ciekawy raport na temat tego, jak ludzie wyszukują i używają aplikacji finansowych. Promujesz aplikację do „bankowania”? Przeczytaj koniecznie!
Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nowy edytorze oznaczonym numerem 12? Sprawdź artykuł podsumowujący najważniejsze zmiany i nowe funkcje!
Jak przestać TYLKO dostarczać transakcje i skupić się na pozyskiwaniu i utrzymywaniu osób, które mogą okazać się w przyszłości bardzo wartościowymi klientami.
Dobra praktyka Google – połączenie konta AdWords z kontem Analytics pozwoli otrzymać wysokiej jakości informacje o reklamach i witrynie, które mogą zapewnić przewagę (materiał wideo).
Przedstawiamy najnowszy przewodnik po kampaniach produktowych, dzięki któremu poznasz sprawdzone sposoby tworzenia efektywnych kampanii.
Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991