AdUpdate #23 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 11.2017

AdUpdate #23


- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

W tym sezonie świątecznym miliony ludzi na całym świecie będą korzystać z aplikacji mobilnych do robienia zakupów, podróżowania i załatwiania spraw. Wykorzystaj nową możliwość remarketingu dynamicznego i zwiększ swoją sprzedaż. Dowiedź się więcej!

02

Już czas przenieść wszystkie kampanie promujące instalację aplikacji AdWords na kampanie Universal App (UAC). Dotychczasowe kampanie promocyjne w sieci wyszukiwania, reklamowej i YouTube przestaną działać 15 listopada.

03

Z tego przewodnika dowiesz się, jak generować raporty i jakie wynikające z nich działania podejmować. Te sprawdzone metody raportowania w AdWords pomogą Ci polepszać skuteczność reklam.

04

Szukasz nowych klientów na całym świecie? Z Market Finder, będziesz być w stanie zidentyfikować nowe rynki, plan na sukces i wzrost sprzedaży w Internecie. Sprawdź teraz!

05

Usługa AdWords powinna ułatwić Ci osiągnięcie celów biznesowych. Istotne dane muszą znajdować się w zasięgu ręki, a narzędzia powinny być skuteczne i proste w użyciu. Nowa wersja AdWords została zaprojektowana tak, by spełniać wszystkie te wymagania. Ten przewodnik pomoże Ci ją jak najlepiej wykorzystać.

Krzysztof Dudzik
SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. Z dużą sumiennością podchodzi do powierzanych zadań przez co żaden deadline mu niestraszny. Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata. Stworzony do prowadzenia Twojej kampanii reklamowej.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991