AdUpdate #23 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 11.2017
 
AdUpdate #23 – nowości z Google

AdUpdate #23
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

W tym sezonie świątecznym miliony ludzi na całym świecie będą korzystać z aplikacji mobilnych do robienia zakupów, podróżowania i załatwiania spraw. Wykorzystaj nową możliwość remarketingu dynamicznego i zwiększ swoją sprzedaż. Dowiedź się więcej!

02

Już czas przenieść wszystkie kampanie promujące instalację aplikacji AdWords na kampanie Universal App (UAC). Dotychczasowe kampanie promocyjne w sieci wyszukiwania, reklamowej i YouTube przestaną działać 15 listopada.

03

Z tego przewodnika dowiesz się, jak generować raporty i jakie wynikające z nich działania podejmować. Te sprawdzone metody raportowania w AdWords pomogą Ci polepszać skuteczność reklam.

04

Szukasz nowych klientów na całym świecie? Z Market Finder, będziesz być w stanie zidentyfikować nowe rynki, plan na sukces i wzrost sprzedaży w Internecie. Sprawdź teraz!

05

Usługa AdWords powinna ułatwić Ci osiągnięcie celów biznesowych. Istotne dane muszą znajdować się w zasięgu ręki, a narzędzia powinny być skuteczne i proste w użyciu. Nowa wersja AdWords została zaprojektowana tak, by spełniać wszystkie te wymagania. Ten przewodnik pomoże Ci ją jak najlepiej wykorzystać.

Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (9 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry