Green Friday w DevaGroup

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 11.2020
 
Green Friday w DevaGroup

Specjalne oferty
w DevaGroup

Z okazji zbliżającego się Czarnego Piątku przygotowaliśmy dla wszystkich specjalne oferty! Nasze wyjątkowe promocje obowiązują od 23 do 29 listopada!

Darmowa godzina konsultacji z dedykowanym specjalistą

Jesteśmy specjalistami od reklamy w Internecie. Aby przekazywać naszą zaawansowaną wiedzę i umiejętności praktyczne organizujemy indywidualne konsultacje ze specjalistami SEM i SEO. Zapisz się i otrzymaj godzinę konsultacji z dedykowanym specjalistą gratis!

Odbierz gratis

Mini audyt SEO

Potencjalni klienci nie zauważają Twojej strony www? Sprawdź, co możesz poprawić by podnieść jej widoczność w google.pl! Skontaktuj się z nami i odbierz darmowy mini audyt swojej strony! Otrzymasz od nas zwięzłe opracowanie ulepszeń na stronie wraz z gotowymi pomysłami na ich wdrożenie. Nie czekaj, daj się poznać Twoim przyszłym klientom!

Odbierz gratis

1 miesiąc gratis na obsługę Google/Facebook/LinkedIn/Allegro Ads (przy podpisaniu umowy na 4 miesiące)

Skorzystaj z naszej oferty pełnego i kompleksowego prowadzenia kampanii Google, Facebook, LinkedIn lub Allegro Ads wraz z jej analityką oraz obsługą techniczną. Teraz przy podpisaniu umowy na minimum 4 miesiące otrzymasz gratis 1 miesiąc obsługi kampanii!

Odbierz gratis

 

Specjalne oferty obowiązują od 23 do 29 listopada! 🙂

 

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry