Nowi pracownicy RoiExperts

Sara Bis
Sara Bis
Archiwum 07.2018
 
Nowi pracownicy RoiExperts

Nowi pracownicy
RoiExperts

Z wielką radością informujemy, że załoga RoiExperts nadal się rozrasta. Od połowy czerwca nasze szeregi zasiliły dwie ambitne Panie – Natalia i Justyna. Dziewczyny zdążyły już się zaaklimatyzować dlatego najwyższy czas przedstawić je jako członków naszego zespołu.

 

Profesjonalna obsługa klienta

Natalia Nikiel jest absolwentką AGH, ale swoją ścieżkę zawodową postanowiła związać z szeroko pojętą obsługą klienta. Doświadczenia zbierała pracując dla takich firm jak ABB czy Play. W RoiExperts objęła odpowiedzialne stanowisko New Business Managera, na którym odpowiada za pozyskanie nowych klientów. Jeśli szukasz agencji, która poprowadzi dla Ciebie działania AdWords prawdopodobnie to jej głos usłyszysz w słuchawce.

Zapytana dlaczego wybrała RoiExperts odpowiada bez wahania: możliwość rozwoju osobistego. Natalia w pracy ceni wyzwania i niejednostajność, a w RoiExperts nie mamy czasu się nudzić 😉 Po tych kilku tygodniach współpracy docenia przygotowanie pracodawcy do sprawnego wdrożenia jej do pracy oraz wsparcie jakiego jej udziela.

 

Kształcimy specjalistów SEM i SEO

Justyna Gałek jest kolejną studentką EPI – Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim, która zdecydowała się na podjęcie współpracy z naszą firmą. Jak sama wskazuje, głównym powodem takiego wyboru pierwszego była chęć uzyskania jak największej wiedzy praktycznej. Jako certyfikowany Trener Google AdWords, Tomasza Trzósło (właściciela RoiExperts), współpracuje z uczelnią prowadząc zajęcia z zakresu AdWords i Analytics. To jego doświadczenie i sposób w jaki się nim dzieli przekonało ją do podjęcia współpracy.

Swoje pierwsze doświadczenia zdobyła prowadząc przez rok konto AdWords Grants dla organizacji MediaTory. W RoiExperts Justyna obejmuje stanowisko Junior SEM/SEO Managera. Tworzy i optymalizuje kampanie AdWords przy współpracy ze specjalistą. Odpowiada również za audyty optymalizacji stron internetowych oraz tworzenie dedykowanych landing pages do kampanii AdWords.

 

Szukamy utalentowanych osób do zespołu

Ty też pracuj w RoiExperts

Jesteśmy małym, ale mocno zaangażowanym w sukces klienta zespołem. Dziś RoiExperts liczy sobie siedmiu pracowników, ale nadal chcemy się rozrastać. Nasz team jest zżyty nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Szukasz pracy, która da Ci możliwość nabycia niebanalnego doświadczenia i dostarczy codziennych wyzwań? Liczy się dla Ciebie koleżeńska atmosfera i gotowość reszty członków zespołu do pomocy? Sprawdź u nas! Poszukujemy kolejnych pracowników – jeśli czujesz, że to chcesz być Ty zgłoś nam swoją kandydaturę.

Sara Bis
Były pracownik w ROI Experts na stanowisku SEM Specialist. Absolwentka studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkoły Performance Marketingu - Marketing Masters. W RoiExperts poskramiaczka klawiatury i tekstów na każdy temat. Prywatnie gaduła zakochana w grach wszelkiej maści. Uwielbia kontakt z ludźmi i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry