SEMówka #2.26– czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 07.2017
 

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Przegląd największych trendów, narzędzi i newsów ze świata PPC, które pojawiły się od początku 2017 roku. Nie przegapisz żadnej nowości!

 

Zmiany na stronie docelowej Twojej kampanii mogą spędzać Ci sen z powiek. Z artykułu dowiesz się, co sprawdzić krok po kroku, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

 

 

Przewodnik po Google Tag Menedżerze, który ułatwi Ci start w pracy z tym narzędziem.

 

Zacznij pisać reklamy na urządzenia mobilne jak mistrz!
Atrybucja na Facebooku różni się od atrybucji w AdWords. Dane obejmują zarówno konwersje dokonane dzień od obejrzenia reklamy oraz do 28 dni od kliknięcia w reklamę. Wykorzystaj niestandardowe kolumny, aby dotrzeć do właściwych danych.

How does Facebook Attribute Ad Conversions?

Przewodnik po reklamie na Instagramie. Jeśli nie masz czasu na przeczytanie całego artykułu, zajrzyj do sekcji Best Practices.

 

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry