Semówka 23.38 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 09.2023
 
Semówka 23.38 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.38
– czyli co warto przeczytać

01

ChatGPT pozwala usprawnić pracę, ale czy korzystanie z chatbota niesie ze sobą jakieś zagrożenia? Mateusz Pająk, SEO Specialist z DevaGroup, dzieli się przemyśleniami na temat pozyskiwania informacji z użyciem tego narzędzia.

02

Google wciąż ulepsza Barda – od teraz narzędzie pozwala na integrację z innymi usługami takimi jak Gmail, dokumenty Google, Mapy, YouTube oraz Loty i hotele.

03

Z nowego raportu Kantara wynika, że pomimo sporych wydatków na reklamy, TikTok wciąż nie budzi zaufania marketerów. Platforma znalazła się za to na szczycie listy pod względem przyciągania uwagi odbiorców.

04

Google ogłosił aktualizację algorytmu dotyczącego treści – sprawdź jakie zmiany i nowe możliwości oferuje Google helpful content update.

05

TikTok już od dłuższego czasu zapowiadał i testował możliwości wykorzystania sklepu na swojej platformie. Nową usługę uruchomiono już w USA.

06

Dowiedz się, jak wskazówki kreatywne w Google Ads i innych funkcjach opartych na sztucznej inteligencji mogą pomóc reklamodawcom w optymalizacji zasobów wideo i kampanii reklam wideo.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry