Semówka 23.39 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
28 września 2023
 
Semówka 23.39 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.39
– czyli co warto przeczytać

01

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem, do którego komentarza udzielił Leszek Urban – Senior SEO Specialist w DevaGroup! Z poradnika dowiesz się jak efektywnie wykorzystać treści w budowaniu relacji z Klientami.

02

Koncepcja SXO cieszy się ostatnio dużą popularnością. O tym, jak zachęcić potencjalnych Klientów do odwiedzenia Twojej strony bez wykorzystania płatnych reklam opowiada Piotr Jacek – Senior SEO Specialist i SXO Specialist w DevaGroup.

03

Sprawdź jak optymalizować kampanie w Google Ads, aby skutecznie dotrzeć do odbiorców na rynku lokalnym – swoją wiedzą dzieli się Aleksandra Dygudaj – SEM Specialist w DevaGroup.

04

OpenAI informuje o ulepszeniach, które mają znacznie usprawnić korzystanie z chatbota. Wśród nowości m.in. możliwość rozmowy z ChatGPT za pomocą komunikatorów głosowych.

05

Konkurencja dla X ogłasza znaczące zmiany na swojej platformie. Funkcja, która wzbudziła najwięcej kontrowersji, czyli połączenie kont na Threads i Instagramie doczeka się rozwiązania. Meta planuje wprowadzić nowe narzędzie do usuwania konta Threads.

06

TikTok podzielił się nowymi spostrzeżeniami na temat skuteczności reklam na platformie i kluczowych czynników wpływających na skuteczność reklam w aplikacji.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry