Semówka 23.09 – czyli co warto przeczytać

 
Semówka 23.09 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.09
– czyli co warto przeczytać

01

[Zmiany w supporcie Google] Google Optimize i Optimize 360 ​​nie będą już dostępne po 30 września 2023 r. Aby kontynuować testy A/B należy wdrożyć oprogramowanie typu AB Tasty,Optimizely lub VWO.

02

O sposobach na zyskanie popularności, a także o samej aplikacji i jej budowie pisze Aleksandra Pizoń-Liwocha – SEM Specialist w DevaGroup.

03

Jak sztuczna inteligencja wpłynie na branżę PR w ciągu kilku kolejnych lat? Zobacz jak AI może pomóc w pracy PR’owca.

04

TikTok zapowiedział, że wkrótce utworzy limity dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Funkcja ta ma zostać ustawiona domyślnie.

05

Sposoby na wykorzystanie popularnego chatbota dla specjalistów Google Ads. Przeczytaj jak w praktyczny sposób wykorzystać to narzędzie.

06

Niektóre konta Google Ads otrzymały możliwość szybszego przejścia do ustawień kampanii. Sprawdź, czy na poziomie raportu kampanii pojawiła się ikona koła zębatego.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów. Prywatnie fanka gier logicznych i filmów grozy (również tych klasy B!).

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry