Semówka 23.16 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 04.2023
 
Semówka 23.16 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.16
– czyli co warto przeczytać

01

Facebook testuje nowe możliwości zwiększania zaangażowania – Advanced Stories wykorzysta sztuczną inteligencję do generowania stories na podstawie udostępnianych wcześniej treści.

02

Instagram uruchomił jedną z najbardziej wyczekiwanych funkcji – od teraz możesz dodać do bio aż 5 linków, zwiększając ruch na swoich stronach www.

03

YouTube ogłosił nowe wytyczne dotyczące treści związanych z zaburzeniami odżywiania. Aby ograniczyć ich negatywny wpływ na najmłodszych wprowadzone zostają dodatkowe zasady.

04

Mimo obaw o szybki rozwój AI, Google nie zamierza zwalniać. Po publikacji Barda rusza z nowym projektem – Magi, czyli wyszukiwarka od Google oparta na sztucznej inteligencji.

05

W kwietniu Amazon wprowadził swoje narzędzie dla firm, które bazuje na AI. Bedrock ma pomóc w budowaniu chatbotów, generować treści i obrazy.

06

Sprawdź jak tworzyć angażujące i doceniane przez użytkowników (i Google) treści. Poznaj najważniejsze aspekty wpływające na ich skuteczność.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry