Semówka 3.63 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 12.2019
 
Semówka 3.63 – czyli, co warto przeczytać

Semówka 3.63 –
czyli, co warto przeczytać

01

Kiedy i jak powstała agencja DevaGroup? Jakie były największe wyzwania przy jej tworzeniu i kiedy udało się pozyskać pierwszego klienta? Co powinny wiedzieć osoby zastanawiające się nad otwarciem agencji? Krzysztof Marzec, nasz CEO, odpowiada w wywiadzie na pytania NowyMarketing.

02

Think with Google przedstawia nowy cykl wywiadów z szefami ośmiu agencji z Wielkiej Brytanii. Sprawdźcie 3 porady i krótkie wideo od Roba Pierre’a, CEO Jellyfish.

03

Mamy Grudzień, czyli miesiąc podsumowań. Bądźcie więc gotowi na zbiór ciekawostek, które zostały wprowadzone w 2019 roku! Na pierwszy ogień: Google Ads! Sprawdźcie nowinki. Ciekawe, czy stosujecie już w swoich działaniach większość z nich? 😊

04

Trendy SEO na 2020 rok! Sprawdźcie, co warto będzie robić i jakich nowości można spodziewać się w nadchodzącym roku.

05

Aby podnieść swoją pozycję w rankingach wyszukiwania należy ciągle podejmować nowe kroki. Przedstawiamy poradnik 5 szybkich aktualizacji, które pomogą wam w podnoszeniu pozycji.

06

Kiedy ostatnio czegoś szukałeś i od razu dokonałeś zakupu online? Pewnie nigdy. Nadszedł czas, aby marketerzy przestali używać atrybucji „Last Click” do mierzenia sukcesu w Google Ads! Przeczytajcie więcej w artykule.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (10 głosów, średnia: 4,80 / 5)
Loading...
Przewiń do góry