SeoStories – podsumowanie tygodnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2013
 

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym wydaniem naszego podsumowania tygodnia na blogach i portalach branżowych.

 

 

 

 

 

Author Rank będzie miało coraz większe znaczenie w ustaleniu wyników wyszukiwania, dlatego już teraz warto stworzyć osobistą markę i budować relacje z innymi użytkownikami m.in. na Google+.

Matt Cutts zapowiedział, że aktualizacje algorytmu Google Panda, pojawiające się dotychczas co miesiąc, będą stałym składnikiem algorytmu wyszukiwarki.

The Short Cutts to rewelacyjna strona, która gromadzi wszystkie nagrania z udziałem Matta Cuttsa. Nie musimy oglądać wszystkich filmów z jego udziałem, ponieważ strona prezentuje skrótowo odpowiedzi na problemy poruszane w filmikach.

Just-Discovered Links report to nowość w SEOmoz. Pozwala odkryć nowe linki i poznać ich moc.

Ciekawy artykuł Artura Strzeleckiego na temat tworzenia mobilnych stron internetowych.

Najlepsze narzędzia SEO według znanych postaci świata SEO, specjalistów marketingu internetowego. Każdy miał za zdanie wskazać trzy narzędzia bez których nie potrafi się obejść w codziennej pracy.

22 marca 2013 roku weszła w życie znowelizowana ustawa Prawa Telekomunikacyjnego, która nakazuje informowanie użytkowników o korzystaniu przez witrynę z ciasteczek. Jak za pomocą prostego skryptu stworzyć taki komunikat? Dowiemy się z notatki na blogu.

Ciekawy artykuł na temat optymalizacji stron opartych na WordPressie na oficjalnym blogu platformy WordPress.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry