AdUpdate #12 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 04.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Inteligentne kampanie w sieci reklamowej to proste i inteligentne rozwiązanie do zarządzania złożonymi zmiennymi reklam w sieci reklamowej i często najłatwiejszy sposób zwiększania bazy klientów i uzyskiwania nowych konwersji.
Automatyczne kierowanie pozwala rozszerzyć istniejące listy remarketingowe tylko o tych odbiorców, którzy zapewniają duże prawdopodobieństwo konwersji. To najlepsza metoda stopniowego rozwoju remarketingu.
W tym przewodniku opisujemy sprawdzone metody docierania do użytkowników urządzeń mobilnych oraz mierzenia ich wartości dla Twojej firmy.
DDA wykorzystuje dane konwersji na Twoim koncie, aby obliczyć rzeczywisty udział każdego kliknięcia reklamy w sieci wyszukiwania na ścieżce konwersji. Przez porównanie określa co naprawdę liczy dla każdej ścieżki konwersji.
Odkryj nowości w rozwiązaniach dotyczących pomiarów i dowiedz się jaka jest prawdziwa wartość Twoich działań marketingowych. Koniecznie zapisz się na live stream 23.05  i poznaj nowości z pierwszej ręki w AdWords, Analytics i DoubleClick!
Promujesz aplikację, ale po fali nowych pobrań zostaje niewielu stałych użytkowników? Sprawdź, na co powinieneś zwrócić swoją uwagę.
Why App Marketing Is a Game of Inches
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry