AdUpdate #12 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 04.2017

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Inteligentne kampanie w sieci reklamowej to proste i inteligentne rozwiązanie do zarządzania złożonymi zmiennymi reklam w sieci reklamowej i często najłatwiejszy sposób zwiększania bazy klientów i uzyskiwania nowych konwersji.
Automatyczne kierowanie pozwala rozszerzyć istniejące listy remarketingowe tylko o tych odbiorców, którzy zapewniają duże prawdopodobieństwo konwersji. To najlepsza metoda stopniowego rozwoju remarketingu.
W tym przewodniku opisujemy sprawdzone metody docierania do użytkowników urządzeń mobilnych oraz mierzenia ich wartości dla Twojej firmy.
DDA wykorzystuje dane konwersji na Twoim koncie, aby obliczyć rzeczywisty udział każdego kliknięcia reklamy w sieci wyszukiwania na ścieżce konwersji. Przez porównanie określa co naprawdę liczy dla każdej ścieżki konwersji.
Odkryj nowości w rozwiązaniach dotyczących pomiarów i dowiedz się jaka jest prawdziwa wartość Twoich działań marketingowych. Koniecznie zapisz się na live stream 23.05  i poznaj nowości z pierwszej ręki w AdWords, Analytics i DoubleClick!
Promujesz aplikację, ale po fali nowych pobrań zostaje niewielu stałych użytkowników? Sprawdź, na co powinieneś zwrócić swoją uwagę.
Krzysztof Dudzik
SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. Z dużą sumiennością podchodzi do powierzanych zadań przez co żaden deadline mu niestraszny. Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata. Stworzony do prowadzenia Twojej kampanii reklamowej.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991