Instagram w szponach Facebooka

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 09.2012
 

715 milionów dolarów – tyle kosztował Facebooka Instagram. Czy to dużo dla społecznościowego giganta? Trudno ocenić, ale jednego możemy być pewni – wartość akcji Facebooka  wciąż spada.

Po debiucie Facebooka na giełdzie wartość jednej akcji wyniosła aż 38 dolarów, teraz jest to już 18 dolarów. Po dosyć drogim zakupie ceny spadły jeszcze bardziej, bo do 17,73 dolarów. Czy będzie jeszcze gorzej?

Osoby pracujące dotychczas nad tworzeniem i rozwijaniem narzędzia Instagram, w którym niedawno pojawiła się okrągła liczba pięciu miliardów fotografii, przeniosą się teraz do biura Facebooka. Będą tam kontynuowali swoje założenia, a właściwie teraz planują skupić się bardziej na rozwijaniu społeczności a także doskonaleniu programu na urządzenia mobilne. Życzymy powodzenia!

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry