Kompleksowe usługi optymalizacji stron www na przykładzie firmy Awareson

Sara Bis
Sara Bis
Archiwum 02.2018
 
Kompleksowe usługi optymalizacji stron www na przykładzie firmy Awareson

Kompleksowe usługi optymalizacji stron www
na przykładzie firmy Awareson

Awareson to firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT z bogatym doświadczeniem z obszaru procesów rekrutacyjnych 360. Oprócz rekrutacji wykonuje również usługi doradztwa w zakresie rynku oraz specjalistów IT. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zatrudnianiu wysoce wykwalifikowanych specjalistów, zdobywane również podczas współpracy z zagranicznymi podmiotami. Siedziba firmy mieści się w Warszawie. Jeśli chcesz poznać naszego klienta bliżej zapraszamy na jego nową stronę.

Współpracę pomiędzy naszymi firmami rozpoczęła się w grudniu 2017. Strona firmowa Awareson nie pozycjonowała się zbyt dobrze w wynikach wyszukiwania Google. Właściwie nie wyświetlała się na hasło brandowe, co stanowiło duży problem w pozyskaniu ruchu. RoiExperts przeprowadziło wstępny audyt SEO strony www, w rezultacie którego firma uzyskała raport ze wskazówkami co należy zmienić dla polepszenia wyników. Wdrożenie zmian mających na celu poprawę pozycjonowania zlecono naszej firmie. Byliśmy odpowiedzialni za reorganizację słów kluczowych, przygotowanie tekstów zoptymalizowanych pod SEO dla całej strony oraz wprowadzenie drobnych zmian programistycznych.

Obecnie RoiExperts zajmuje się przygotowaniem tłumaczeń do anglojęzycznej wersji strony internetowej. Prowadzimy również kampanie AdWords dla tej firmy. Jeśli też jesteś zainteresowany audytem swojego konta AdWords tutaj znajdziesz więcej informacji o prowadzonych przez nas usługach.

Sara Bis
Były pracownik w ROI Experts na stanowisku SEM Specialist. Absolwentka studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkoły Performance Marketingu - Marketing Masters. W RoiExperts poskramiaczka klawiatury i tekstów na każdy temat. Prywatnie gaduła zakochana w grach wszelkiej maści. Uwielbia kontakt z ludźmi i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry