Najpopularniejsi w lipcu

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 08.2013
 

Socialbaker opublikował listę najpopularniejszych i najbardziej angażujących profili w lipcu. Profilem cieszącym się największą popularnością w pierwszym wakacyjnym miesiącu był profil Serca i Rozumu.

Zaraz za nim uplasował się Play, a następnie Orange Polska. Kolejne miejsca zajmuje: Plus, Allegro, Tymbark, Samsung Polska, McDonald’s Polska, reserved i Mały Głód.

Wszystkie najbardziej angażujące posty zostały opublikowane przez Tymbark. Najbardziej angażującym profilem był natomiast fan page Bobo Frut, następnie Greenpeace Polska, Audi Polska, Malibu Rum i Fundacja Anny Dymnej. Strony są oceniane pod względem wskaźnika zaangażowania tzw. Engagement Rate, który wskazuje liczbę fanów reagujących na posty poprzez kliknięcia „Lubię to”, komentarze i udostępnienia.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Przewiń do góry