Podsumowanie webinarów DevaGroup 2022

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 12.2022
 
Podsumowanie webinarów DevaGroup 2022

Podsumowanie webinarów
DevaGroup w 2022 roku

Kolejny rok szybko minął, a wraz z nim nasze 20 webinarów online. Jako DevaGroup dzielimy się wiedzą naszych ekspertów i chętnie podejmujemy tematy związane z SEM, SEO i E-commerce, zapraszając do współpracy zaprzyjaźnione firmy i specjalistów! Sprawdźcie podsumowanie ! webinarów przeprowadzonych w 2022 r. i zobaczcie, co dla Was planujemy w 2023! Miłej lektury!

Jak oceniamy 2022 rok pod kątem webinarów? Wyśmienicie!

 

Wszyscy zarejestrowani na nasz newsletter mogą odebrać dodatkowy bonus w postaci nagrań z webinarów 2022 organizowanych przez DevaGroup!

Sekcja tło

Zapisz się na newsletter i odbierz nagrania!

Jak to się zaczęło?

Webinarowe szaleństwo w 2022 roku rozpoczęliśmy 9 i 10 lutego, kiedy to wystartowaliśmy z nowymi seriami pt.: (Nie)książkowe rozmowy” oraz Pomówmy o Marketingu”. Serie w założeniu miały być 4-odcinkowe i przybliżać tematy SEO/SEM/E-commerce. Zanim jednak zakończyliśmy oba wydarzenia, 29 marca odbył się webinar specjalny pt. „Branża reklamowa a widoczność w Google w 2022 roku”, który był uzupełnieniem naszych działań na targach RemaDays 2022.

Wspomniane wcześniej serie zakończyliśmy 11 i 12 maja planowanymi czwartymi odcinkami.


Filmy z (Nie)książkowych rozmów możecie znaleźć np.:

Tutaj

Przed  wakacyjną przerwą przygotowaliśmy jeszcze dodatkowo webinar o nowości w świecie SEM, czyli Google Analytics 4. Webinar rozbił bank pod kątem Waszego zainteresowania i obecności,, za co serdecznie Wam  dziękujemy!


Wiedzę przekazywaną przez Kingę Srokę, Bartłomieja Kaczmarczyka i Krzysztofa Marca możecie odnaleźć na nagraniu dostępnym pod agendą wydarzenia:

Kliknij tutaj

Przez okres wakacyjny mocno pracowaliśmy nad powrotem webinarów i podpisaliśmy umowę partnerską z Clickmeeting zostając tym samym partnerem technologicznym tej firmy. Wszystkie nasze webinary realizujemy za pomocą tej platformy i serdecznie ją polecamy!

 

Co po wakacjach? 🙂

Ze zdwojoną mocą wróciliśmy 8 września z kolejnym odcinkiem serii Pomówmy o marketingu”, która realizowana była teraz dwa razy w miesiącu w dwutygodniowych odstępach (zawsze w czwartek, zawsze o 12:00). W drugiej serii tych webinarów zaplanowaliśmy aż 8 spotkań z najlepszymi ekspertami w branży! Wśród prelegentów  znaleźli się:

 

Wszystkim występującym serdecznie dziękujemy za wkład i wiedzę, jaką wnieśli w nasze spotkania online! 🙂 To zaszczyt z Wami pracować!

Cała seria zakończyła się 15 grudnia spotkaniem na którym wystąpili: Krzysztof Marzec, Anna Moczulska i Katarzyna Baranowska.

Pomiędzy odcinkami cyklu przygotowaliśmy dwa dodatkowe webinary z których nagrania możecie zobaczyć już teraz:

16 listopada odbył się drugi webinar o Google Analytics 4

Sprawdź nagranie


1 grudnia przygotowaliśmy webinar dla branży automotive:

Sprawdź nagranie

 

Co przed nami?

W 2023 roku będziemy kontynuować nasze webinarowe zmagania z tematami SEM, SEO i E-commerce! 🙂 Z trzecią serią powróci cykl „Pomówmy o marketingu” (kolejny odcinek już 26 stycznia) oraz przygotowaliśmy dwa odcinki webinarów cieszących się ogromnym zainteresowaniem w 2022 roku, czyli: Google Analytics 4 i eventu dla branży reklamowej! Do zobaczenia online! Więcej informacji poniżej 🙂

Sprawdź nasze najnowsze serie webinarów!

Branża reklamowa Pomówmy o marketingu Google Analytics 4

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry