Ranking najpopularniejszych stron na Facebooku

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2011

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem mocno zaskoczony, że najbardziej przyciągającymi stronami na Facebooku są strony religijne, które wyprzedzają w rankingu zarówno muzykę jak i sport.

Poniżej przedstawiam tabelę obrazującą najpopularniejsze strony:

NazwaIlość fanówInterakcje
Jesus Daily5,034,7612,127,067
The Bible56,926,6201,119,413
Justin Bieber26,404,8781,075,159
Lady Gaga33,214,214893,979
Manchester United12,868,950834,305
Real Madrid C.F.12,774,646822,342
Mario Teguh3,939,097775,420
FC Barcelona13,912,175771,775
Necip Fazil Kisakurek920,057529,674
Vin Diesel22,758,954464,003

Nieustannie na pierwszym miejscu plasuje się Jesus Daily i to do tej strony wędruje tytuł „najpopularniejszej”. Z ciekawszych zmian, które miały miejsce w ostatnim czasie, należy przede wszystkim wspomnieć o awansie Biblii na drugie miejsce, dzięki czemu Justin Bieber powędrował na najniższy stopień podium. Druga, wysoko plasowana artystka – Lady Gaga – dzięki swoim koncertom transmitowanym na kanale HBO pozyskała łącznie aż 893,979 interakcji fanów. Zaraz za wąską czołówką znajdują się strony dwóch klubów piłkarskich, które prezentują podobny poziom : Manchester United oraz Real Madrid C.F.

Justyna Mądro
Od 3 lat pracuje na stanowisku specjalisty ds. social marketingu w agencji interaktywnej Deva Group. Interesuje się działaniami SEM.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta AdWords,
aby otrzymać

600zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii AdWords

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991