SEMówka #2.11– czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 03.2017
 

duzy_szablon semowka

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Tego nie znajdziesz w Historii zmian, więc miej się na baczności. Reklamy tekstowe w sieci reklamowej zostaną automatycznie zmienione na elastyczne reklamy.
Skrypty, strategie biddowania, funkcja IF, kampanie Inventory w DoubleClick Search i wiele więcej. Zacznij korzystać z automatyzacji i nie bój się o swój etat.
Jak przenieść usługę Google Analytics na inne konto. Funkcja dostępna w Analytics nie spowoduje utraty danych, celów, adnotacji, niestandardowych raportów czy dashboardów.
Wszystko na temat biddowania na Facebooku.
Według raportu Wordstream działania na Facebooku czy w Bing zwiększają liczbę zapytań brandowych w wyszukiwarce Google. Dane dotyczą rynku amerykańskiego, ale i tak warto się zapoznać.
Trzy narzędzia Google AdWords do przetestowania już dziś. W szczególności warto wypróbować AdWords Expanded Text Ads A/B Testing Tool.
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry