SEMówka #2.27– czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 07.2017
 

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM, SEO i Facebook z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Gubisz się podczas korzystania z nowego interfesju AdWords. Dowiedz się, gdzie szukać niezbędnych funkcji w nowym panelu AdWords.

 

Nowość. Google pozwala używać listy remarketingowe z YouTube w kampaniach na wyszukiwarkę.

 

 

Kampania AdWords to doskonałe źródło generowania leadów. Co zrobić jeśli leady nie kończą się sprzedażą? Sprawdź jak zmienić leady w sprzedaż dzięki RLSA oraz odpowiedniemu przekazowi kierowanemu do odbiorcy.

 

Showcase Shopping Ads jest nowym typem reklamy, która wyświetli się dla nonbrandowych, ogólnych słów kluczowych. W artykule instrukcja jak przygotować kampanię oraz najlepsze praktyki dla Showcase Shopping Ads.
Wskazówka, dzięki której pobierzesz raporty z Google Data Studio w wersji PDF.

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry