Semówka 21.11 – czyli co warto przeczytać

Ewelina Ibek
Ewelina Ibek
Archiwum 03.2021
 
Semówka 21.11 – czyli co warto przeczytać

Semówka 21.11
– czyli co warto przeczytać

01

Projektowaniu UX w kontekście SEO – jakie elementy Twojej strony mogą sprawić, że zostanie ona pokochana przez algorytmy Google i znajdzie się na szczycie wyników wyszukiwania?

02

Google opublikował kolejny raport dotyczący działań podjętych w celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników i reklamodawców. Efekt: zablokowane lub usunięte ponad 3,1 mld nieodpowiednich reklam w 2020 roku:

03

Najpopularniejsze wyszukiwania globalne w pierwszym kwartale 2021 znajdziecie tutaj:

04

Podstawowe techniki cross-sellingu i up-sellingu, czyli omówienie sposobów na zwiększenie wartości transakcji na Waszych e-commercach znajdziecie w artykule:

05

Co powoduje mini-dezorientację wśród SEOwców? Oczywiście kolejne zmiany w Google. Wśród wypowiedzi o Core Web Vitals znalazła się również opinia naszego CEO Krzysztofa:

06

Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądała 10. edycja Mobile Trends Conference to gorąco zapraszamy Was do naszej relacji!

Ewelina Ibek
Były pracownik na stanowisku Content & Marketing Manager. Polonistka, entuzjastka marketingu internetowego. Najlepiej czuje się na eventach, które sama zorganizowała. Gdy nie zajmuje się konferencjami i contentem, pije dużo kawy (czarnej), czyta jeszcze więcej książek (tych dobrych) i chodzi na spacery ze swoim Pieskiem (marki Akita). Uwielbia słuchać podcastów, głównie tych marketingowych…więc jeden taki semCAST też zrobiła.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry