Semówka 22.27 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
7 lipca 2022
 

Semówka 22.27


- czyli co warto przeczytać

01

Praca w sprzedaży to nie tylko kontakt mailowy czy telefoniczny z Klientem. Poznaj nowoczesne narzędzia, które ułatwią i poprawią pracę handlowca przygotowane przez naszą Senior New Business Manager Aleksandrę:

02

[Zmiany w supporcie Google] Google dodał informacje o 3 sposobach konfiguracji importowania konwersji z Zapier w Google Ads. Dowiedz się, jak skonfigurować konta, aby importować konwersje offline:

03

[Zmiany w supporcie Google] Końcowego adresu URL kampanii PMax nie można wykluczać za pomocą wykluczeń Rozwinięcia adresu URL. Jeśli nie chcesz, aby reklamy kierowały użytkowników na Twoją stronę główną, możesz wybrać bardziej szczegółową stronę docelową, a potem wykluczyć swoją stronę główną. Dowiedz się więcej z artykułu:

04

[Zmiany w supporcie Google] Google stworzył instrukcję tworzenia filmów z wykorzystaniem Biblioteki zasobów oraz wspomniał o niezbędnych ustawieniach. Poznaj pełny zakres nowości:

05

[Zmiany w supporcie Google] Google udostępnił wpisy dotyczące wahań skuteczności różnych kampanii, a mianowicie przyczyn takiego stanu rzeczy oraz możliwych rozwiązań. Więcej informacji w artykule:

06

Real time marketing – każda marka chce wykorzystać, ale tylko niewiele robi to dobrze. Kompleksowy artykuł opisujący, tłumaczący i podpowiadający jak prowadzić ciekawy i skuteczny marketing w czasie rzeczywistym:

Anna Skowron
Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 3,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991