Semówka 22.42 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 10.2022
 
Semówka 22.42 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.42
- czyli co warto przeczytać

01

Google Helpful Content – jak działa nowy algorytm i jak powinien reagować na niego sektor e-commerce? Tłumaczy i podpowiada nasz Head of SEO, Kamil:

02

Planer zasięgu, platforma do modyfikacji wideo i synergia między Internetem, a telewizją. Poznaj najważniejsze nowości i funkcje zaprezentowane podczas eventu YouTube.

03

Badania emoji, i to nie byle jakie! Adobe stworzyło i opublikowało obszerny raport na temat użycia konkretnych emotikon w zależności od regionu i grupy wiekowej. Warto przeczytać:

04

Pokaż jakiej muzyki słuchasz, a powiem Ci, które reklamy warto Ci wyświetlać. Nowa opcja Google pozwala na dotarcie z Video Ads to grupy docelowej o określonych preferencjach muzycznych.

05

Eventy online to często wykorzystywana forma spotkań. Dowiedz się, jak zarządzać zasobami i optymalnie poprowadzić wydarzenie online.

06

Boom na platformę trwa w najlepsze, dlatego warto poznać wnioski z badań “Kim są polscy użytkownicy TikToka” przygotowany przez agencję GetHero we współpracy z Uniwersytetem SWPS:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry