Semówka 22.48 – czyli co warto przeczytać

Anna Skowron
Anna Skowron
Archiwum 12.2022
 
Semówka 22.48 – czyli co warto przeczytać

Semówka 22.48
- czyli co warto przeczytać

01

Analiza konkurencji i dobre SEO zdecydowanie idą w parze! Dowiedz się, jak zwiększyć widoczność swojej strony poprzez monitorowanie działań swoich konkurentów. Tłumaczy nasz SEO Specialist, Jakub:

02

Czego szukali Polacy w 2022 roku? Poznaj listę najpopularniejszych zapytań, seriali, filmów, a nawet… memów. Podsumowanie prosto od Google:

03

Content to nadal król, ale czy wiesz, że możesz go wykorzystywać na aż 17 różnych sposób? Poznaj rózne typy tworzenia treści i zainspiruj się:

04

Organizujesz ciekawe wydarzenie branżowe? Z pomocą w promocji może przyjść aplikacja mobilna. Sprawdź, jak możesz ją wykorzystać podczas tworzenia eventu:

05

Komunikacja SMS… dla jednych standard, dla drugich niepotrzebny przeżytek. Czas na odnowę tej formy dotarcia do potencjalnych Klientów – wiadomości RCS. Czym są i dlaczego będą lepszą alternatywą dla klasycznych SMSów? Przeczytaj w artykule:

06

Conversion Lift w Google Ads – nowy sposób na wzrost konwersji dla reklamodawców. Przeczytaj artykuł i poznaj tutorial:

Anna Skowron
Były pracownik na stanowisku Social Media & Content Specialist. W marketingu internetowym działa od ponad 4 lat. Wyznaje zasadę „research is king!”, a słowo pisane to jej ulubione narzędzie pracy. Jak książka to kryminał, a jak wakacje to tylko nad morzem.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry