Semówka 23.29 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 07.2023
 
Semówka 23.29 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.29
– czyli co warto przeczytać

01

Sprawdź podsumowanie pierwszej połowy roku w SEO, które przygotował Leszek Urban – Senior SEO Specialist w DevaGroup. W artykule znajdziesz m.in. istotne aktualizacje i najważniejsze wydarzenia w branży.

02

TikTok eksperymentuje ze sposobami na integrację zakupów z aplikacją. Niektórzy użytkownicy zauważyli nową kartę „Sklep” na stronie głównej.

03

Meta i Microsoft łączą siły i udostępniają nowy model językowy – Llama 2. Ulepszona wersja dostępna jest dla wszystkich, na licencji open source.

04

Pojawiła się nowa funkcja Threads, która umożliwi tworzenie treści związanych z markom. Jest to furtka dla firm, które mogą teraz testować kampanie z influencerami na tej platformie.

05

Zmiany w zakładce Watch – między innymi: nowy interfejs użytkownika, możliwości edycji filmów, rekomendacje treści oparte na AI i nowość – karta Video.

06

TikTok Music chce konkurować z największymi – nowe funkcje obejmują m.in. wyszukiwanie muzyki po fragmencie utworu lub tekstu, tworzenie wspólnych playlist, importowanie muzyki z innych źródeł czy komentowanie utworów i albumów.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry