Semówka 23.11 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
16 marca 2023
 
Semówka 23.11 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.11
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] W ciągu najbliższych tygodni Google udostępni kampanie Performance Max do celów związanych z podróżami dla wszystkich obiektów hotelowych.

02

[Nowość w supporcie Google] Google testuje (początkowo na niewielkiej liczbie kont) nowy wygląd panelu Google Ads w celu usprawnienia nawigacji i zarządzania kampaniami.

03

[Zmiany w supporcie Google] Ważne zmiany w opcjach lokalizacji – od marca 2023 r. kierowanie na „Zainteresowanie” przestanie być dostępne w Google Ads. Aby poprawić skuteczność reklam, zostanie ono zastąpione ustawieniem „Obecność lub zainteresowanie”.

04

W maju 2023 r. zasady Google Ads odnoszące się do złośliwego lub niechcianego oprogramowania zostaną podzielone na 3 sekcje: złośliwe oprogramowanie, zaatakowane witryny oraz niechciane oprogramowanie.

05

Francja wprowadza ustawę, która zobowiązuje platformy społecznościowe do blokowania aplikacji dzieciom poniżej 13 roku życia. Użytkownicy, którzy nie skończyli 15 lat, będą musieli uzyskać zgodę na korzystanie z aplikacji.

06

Google wprowadza nowe rozwiązania do usług Google Cloud oraz Google Workspace, które oparte zostały o sztuczną inteligencję. Sprawdź jakie możliwości dają firmom nowe funkcje.

Katarzyna Warzecha
Marketing Specialist. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Entuzjastka wykorzystywania nieszablonowych rozwiązań w Social Mediach. Twórca treści, wróg źle postawionych przecinków. Baczny obserwator, który lubi analizować zachowania konsumentów. Prywatnie fanka gier logicznych i filmów grozy (również tych klasy B!).

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (11 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry