Semówka 23.15 – czyli co warto przeczytać

Katarzyna Warzecha
Katarzyna Warzecha
Archiwum 04.2023
 
Semówka 23.15 – czyli co warto przeczytać

Semówka 23.15
– czyli co warto przeczytać

01

[Nowość w supporcie Google] W GA4 dodane zostały dwie nowe opcje, które umożliwiają definiowanie konwersji za pomocą wyrażeń regularnych dla strumieni sieciowych.

02

[Zmiany w supporcie Google] Google Analytics wygasza modele atrybucji: linearny, pierwsze kliknięcie, spadek z upływem czasu oraz uwzględnienie pozycji. Od maja 2023 nowo utworzone właściwości nie będą już mogły wybierać tych modeli.

03

[Zmiany w supporcie Google] Google Ads nie będzie już obsługiwać podobnych odbiorców. Sprawdź jakie zmiany czekają nas w najbliższych miesiącach.

04

Meta publikuje swoją technologię wykrywania i rozpoznawania obrazów opartą na sztucznej inteligencji – SAM AI. Sprawdź jakie możliwości daje nowe narzędzie.

05

Rozszerzenie dostępu dla osób trzecich oraz nowe sposoby odkrywania twórców na Instagramie – to tylko niektóre nowe funkcje, które mają pomagać markom i twórcom w nawiązywaniu efektywnej współpracy.

06

Sprawdź możliwe przyczyny różnic między Google Analytics i BigQuery Export oraz poznaj sposoby na ich ograniczenie.

Katarzyna Warzecha
Content & Marketing Manager. Absolwentka studiów na kierunku Marketing i nowe media, w branży od 2018 roku. Posiada doświadczenie w pracy in-house, ale to właśnie praca agencyjna jest dla niej najbardziej satysfakcjonująca - multitasking opanowała do perfekcji. Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry