Semówka 24.26 – czyli co warto przeczytać

Kamila Maleszak
Kamila Maleszak
27 czerwca 2024
 
Semówka 24.26 – czyli co warto przeczytać

Semówka 24.26
– czyli co warto przeczytać

01

[Zmiany w supporcie Google] W ciągu najbliższych dwóch tygodni Google zaktualizuje modele atrybucji w GA4. Ma to na celu poprawę dokładności przypisywania konwersji w kampaniach płatnego wyszukiwania. Po aktualizacji informacje o kampanii będą rejestrowane przy pierwszym zdarzeniu na stronie.

02

[Zmiany w supporcie Google] Treści edukacyjne w Skillshop zostały podzielone na dwie kategorie: Skillshop Google Ads/GMP/GA i Skillshop Other Topics. Będą one dostępne na dwóch różnych platformach.

03

Canva uruchamia wsparcie dla kreacji w kampaniach Google Ads i wprowadza szablony, dzięki którym w szybki i łatwy sposób będzie można przygotować grafiki zgodne z wymaganiami kampanii PMax.

04

YouTube testuje nową metodę wyświetlania reklam, osadzając je bezpośrednio w plikach wideo. Dzięki temu treści reklamowe mają być niewykrywalne dla oprogramowania blokującego reklamy.

05

Netflix rozważa wprowadzenie darmowego pakietu z reklamami na wybranych rynkach europejskich i azjatyckich. Dowiedz się, jakie kraje mają największą szansę na skorzystanie z nowego planu.

06

Pokolenie Z zamienia wyszukiwarkę Google na Reddit. Sprawdź, jak młodzi konsumenci szukają informacji o produktach i jakie strategie marketingowe powinieneś przyjąć, aby do nich dotrzeć.

Kamila Maleszak
Marketing Specialist. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Specjalizuje się w copywritingu i tworzeniu treści do social mediów. Jej nietypowym hobby jest obserwowanie i analizowanie ludzkich zachowań i konstrukcji językowych. Wolny czas spędza na czytaniu, spacerowaniu i kolorowaniu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry