SEMówka 3.57 – czyli, co warto przeczytać

Kamil Leśniak
Kamil Leśniak
Archiwum 10.2019
 
SEMówka 3.57 – czyli, co warto przeczytać

SEMówka 3.57 –
tego nie możesz przegapić

01

Przedstawiamy krótki poradnik dotyczący używania długich słów kluczowych w SEO. Może to właśnie takiej zmiany potrzebuje Twój biznes?

02

Jak zwiększyć zasięgi na Instagramie i trafić do jak największej ilości odbiorców? Sprawdźcie ten krótki poradnik, jeśli lubicie Insta 😊

03

Już niedługo nowe rozszerzenie reklam w Google Ads! Sprawdźcie czym będą „lead form extensions”.

04

Przedstawiamy ciekawostki ze świata SEO w postaci krótkich pytań i odpowiedzi. Zajrzyj, jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co Cię zainteresuje!

05

Zapraszamy do analizy udostępnionej na WordStream, która przedstawia informacje związane z Black Friday, Cyber Monday oraz grudniowym okresem świątecznym dla 12 największych branż. Znajdziecie tutaj informacje o tym, kiedy ludzie zaczynają przedświąteczne zakupy oraz wiele innych ciekawostek.

06

Na koniec krótki przewodnik po targetowaniu behawioralnym. Znajdziecie tutaj definicję tego terminu, dowiecie się o korzyściach płynących z takiego segmentowania oraz przeczytacie o aktualnym rozwoju tego targetowania.

Kamil Leśniak
Event & Marketing Manager. Zajmuje się marketingiem internetowym oraz contentem. Lubi wyzwania i pasjonuje się organizacją eventów. Prywatnie kolekcjoner autografów znanych osób.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (8 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry