duzy_szablon-v5-semowka

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Raporty z Google Analytics, dzięki którym ustalisz godziny w ciągu dnia i dni tygodnia, kiedy witryna internetowa odnotowuje najlepsze wyniki.
Już wkrótce wyświetlany numer telefonu w rozszerzeniu połączeń będzie pochodził z Google Moja Firma, nawet jeśli w rozszerzeniu połączeń zamieścimy inny numer telefonu.
Sprawdź czy płacisz za wyświetlenia, które nie konwertują? Przeczytaj o udziale w wyświetleniach.
Stay Organized czyli noworoczne postanowienie dla każdego specjalisty AdWords.
Warto przypomnieć, że od 31 stycznia nie będziemy mogli tworzyć ani edytować standardowych reklam tekstowych. Czas na dobre zaprzyjaźnić się z rozszerzonymi reklamami tekstowymi.
Z artykułu dowiemy się, w jaki sposób AdWords pozyskuje dane demograficzne o użytkownikach Google oraz jak wykorzystać targetowanie demograficzne w kampaniach AdWords.
Marta Nasiadka
Autor:

Marta Nasiadka   Certyfikowana Specjalistka AdWords i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

O blogu

Szukasz informacji ze świata Search Engine Marketingu?

Znalazłeś.

Starannie wyselekcjonowane wiadomości i nowości przygotowywane są przez ekspertów DevaGroup w oparciu o ponad setkę źródeł oraz własne testy i doświadczenia.

Zapraszamy do lektury!

Znajdź nas w Google+

Ostatnie wpisy

Social Linkblog


Pozycjonowanie

Social Media