SEMówka #55 – czyli co warto przeczytać

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 01.2017
 

 

duzy_szablon semowka

Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy najlepszych artykułów o tematyce SEM z ostatnich tygodni. SEMówka prasówka, która w każdy wtorek zbiera dobre artykuły w jednym miejscu, większość z anglojęzycznych źródeł.

Google testuje trendy cenowe dla rezerwacji pokoi hotelowych w Google Hotel Ads. Czy ta funkcja spodoba się podróżującym?
Nowość! Testy porównacze na Facebooku pozwolą przetestować grupy docelowe, umiejscowienia i optymalizację emisji. Przewodnik po nowej funkcji dostępnej w Menedżerze reklam.
Już wkrótce wystartują akcje promujące przekazanie 1% podatku Organizacjom Pożytku Publicznego. Wykorzystaj dziewięć pomysłów na kampanię Google AdWords Grants.
Co to są UTMy, dlaczego warto z nich korzystać oraz jak jakie tworzyć czyli tagowanie adresów URL bez tajemnic.
Wyczerpujący przewodnik po Grupach Odbiorców na Facebooku.
Google Chrome będzie oznaczać strony zbierające poufane dane takie jak hasła czy dane kart kredytowch jako niezabezpieczone (not secure), jeśli nie będą miały wzdrożonej szyfrowanej wersji protokołu HTTP.
Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry