Spotkajmy się na XVI Targach eHandlu!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 03.2019
 
Spotkajmy się na XVI Targach eHandlu!

DevaGroup na kolejnych
Targach eHandlu

17 kwietnia od godz. 10.00 do 17.00 w hali EXPO Kraków odbędą się XVI Targi eHandlu! To jedna z najważniejszy imprez branży e-commerce w Polsce! Wydarzenie jest doskonałą okazją do znalezienia nowych możliwości współpracy z firmami, które będą obecne na Targach oraz do networkingu.  W ramach Targów będziecie mogli wysłuchać 22 prezentacji i spotkać aż 130 wystawców, w tym nas 🙂 Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko na e-Targach? Przyjdź do nas, a otrzymasz kupon zniżkowy obejmujący 100 zł rabatu na dowolne ze szkoleń otwartych oraz 50% zniżki na pierwszy miesiąc obsługi produktów abonamentowych SEO, Google Ads lub Facebook Ads!

targi-ehandlu-krakow-devagroup

Zachęcamy do tego, abyście umówili się z nami i spotkali na Targach, gdzie będziemy mogli porozmawiać lub wykonać dla Was audyt. Na Targach eHandlu pojawimy się wspólnie z firmą Blue Winston i będziemy czekali na Was na stoisku B4.1:

Tego samego dnia na Targach eHandlu wystąpi także Krzysztof Marzec z prezentacją: „10 praktycznych elementów audytu SEO na bazie case audytu silnika Shoper.pl i nie tylko”.

Podczas prezentacji poznasz najbardziej skuteczne, skalowalne i nadające się do realnego wprowadzenia wnioski. Poznasz najlepsze, profesjonalne narzędzia i konkretne przykłady w oparciu o case studies, czyli ponad 1000 wykonanych przez nas analiz w tym audyt silnika Shoper.pl, na którym działają tysiące sklepów.

Szczegóły tutaj.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry