Spotkajmy się na XVI Targach eHandlu!

Justyna Mądro
Justyna Mądro
20 marca 2019
targi-ehandlu-deva

DevaGroup na kolejnych


Targach eHandlu

17 kwietnia od godz. 10.00 do 17.00 w hali EXPO Kraków odbędą się XVI Targi eHandlu! To jedna z najważniejszy imprez branży e-commerce w Polsce! Wydarzenie jest doskonałą okazją do znalezienia nowych możliwości współpracy z firmami, które będą obecne na Targach oraz do networkingu.  W ramach Targów będziecie mogli wysłuchać 22 prezentacji i spotkać aż 130 wystawców, w tym nas 🙂 Serdecznie zapraszamy!

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko na e-Targach? Przyjdź do nas, a otrzymasz kupon zniżkowy obejmujący 100 zł rabatu na dowolne ze szkoleń otwartych oraz 50% zniżki na pierwszy miesiąc obsługi produktów abonamentowych SEO, Google Ads lub Facebook Ads!

targi-ehandlu-krakow-devagroup

Zachęcamy do tego, abyście umówili się z nami i spotkali na Targach, gdzie będziemy mogli porozmawiać lub wykonać dla Was audyt. Na Targach eHandlu pojawimy się wspólnie z firmą Blue Winston i będziemy czekali na Was na stoisku B4.1:

Tego samego dnia na Targach eHandlu wystąpi także Krzysztof Marzec z prezentacją: „10 praktycznych elementów audytu SEO na bazie case audytu silnika Shoper.pl i nie tylko”.

Podczas prezentacji poznasz najbardziej skuteczne, skalowalne i nadające się do realnego wprowadzenia wnioski. Poznasz najlepsze, profesjonalne narzędzia i konkretne przykłady w oparciu o case studies, czyli ponad 1000 wykonanych przez nas analiz w tym audyt silnika Shoper.pl, na którym działają tysiące sklepów.

Szczegóły tutaj.

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 4,43 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991