Relacja z XI Targów eHandlu według DevaGroup

Dawid Kilian
Dawid Kilian
Archiwum 11.2016
 

e-targi_handlu_relacja

Targi eHandlu są zawsze wielkim wydarzeniem na rynku eCommerce. To właśnie na nich możemy odnaleźć zbiór firm, które nie tylko idealnie odnajdują się w tej branży, ale także chcą wnieść do niej coś świeżego i zaprezentować swoją ofertę szerszej publiczności. Targi eHandlu są doskonałym wydarzeniem dla agencji SEO/SEM, które mogą w ten sposób pokazać się i zaprezentować swoje możliwości, starając się pozyskać jednocześnie nowych, perspektywicznych Klientów. Jest to również niesamowita okazja, by móc zamienić parę słów z osobami odpowiedzialnymi na co dzień za prowadzenie kampanii, co może okazać się kluczowe dla podjęcia decyzji o zawarciu konkretnej współpracy.

Tegoroczna XI edycja tego wydarzenia odbyła się w warszawskim Centrum EXPO 9 listopada. Impreza zgromadziła sporo ponad setkę wystawców z różnych gałęzi biznesu powiązanego z eCommerce: od przedsiębiorstw kurierskich, poprzez znane firmy odpowiadające za płatności elektroniczne i przelewy czy innowacyjnych ekspertów od prezentacji produktów, aż do dostawców elektronicznych systemów monitoringu widoczności sklepów oraz producentów oprogramowania eCommerce. Oczywiście na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć agencji SEO/SEM takich jak DevaGroup.

Nasz zespół na Targach zjawił się na czele z Dyrektorem Zarządzającym Krzysztofem Marcem, który wygłosił prezentację, przedstawiając case study z audytów kampanii oraz sugestywnie omawiając 10 najczęstszych błędów przy prowadzeniu kampanii AdWords. W swojej prelekcji wygłosił i szczegółowo omówił 10 pomyłek, które często kończą się marnowaniem budżetu przeznaczanym na ten sposób reklamy oraz doradzał publiczności, w jaki sposób dobierać swojego partnera biznesowego, by uniknąć tego typu katastrofalnych w skutkach sytuacji.

Prezentację można obejrzeć pod poniższym adresem:


Prezentacja zgromadziła sporo publiczności, a najszybsze osoby po prezentacji miały szansę wygrać świeżo wydaną książkę naszego Dyrektora „Narzędzia Google dla eCommerce”. Na stoisku DevaGroup był również konkurs wizytówkowy – dzięki zostawieniu własnej wizytówki w naszej szklanej kuli również można było wejść w posiadanie książki naszego Dyrektora, gadżetów, a dla samych odwiedzających nasze stoisko – otrzymać rabat na oferowane przez nas działania 🙂

Dziękujemy za tak liczne przybycie na stoisko! Jeśli nie było Cię z nami na targach lub po prostu chcesz powspominać, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią zdjęć i do śledzenia bloga, by być z nami na bieżąco. Do zobaczenia na kolejnej edycji Targów eHandlu! 🙂

Dawid Kilian
Były pracownik na stanowisku SEO Specialist. Z oddaniem zgłębia tajniki optymalizacji on-page i technicznego SEO. Trafne i dogłębne audyty są zawsze jego asem w rękawie. Uwielbia pochłaniać wielkie ilości branżowych niusów, a w pracy z Klientami nie obawia się żadnych czarno-białych zwierzątek.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry