Weź udział w semKRK #6 BIG – 14 czerwca 2017 Kraków, Stara Zajezdnia

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 04.2017
 

Nadchodzące semKRK będzie niepowtarzalne i wyjątkowe. Odbędzie się w inny miejscu niż wszystkie dotychczasowe edycje.  Szósta edycja przeniesie się do przestronnej, klimatycznej sali na krakowskim Kazimierzu, gdzie wystąpi aż 9 doskonałych prelegentów. Możemy spodziewać się niezapomnianego barcampowego klimatu!
Prelegentami szóstej edycji będą Artur Strzelecki, Damian Sałkowski, Anna Janiszewska, Michał Magdziarz, Paweł Gontarek i Maciej Lewiński. Możemy spodziewać się potężnej dawki wiedzy od najlepszych specjalistów z naszego kraju.

Startujemy o 16:00 14.06.2017.

Wstąp na największej edycji semKRK

Chcesz wystąpić na największej edycji semKRK ? Wystarczy, że do 25.04 wyślesz nam zgłoszenie na adres hello@semkrk.pl

Zgłoszenie powinno zawierać:
– Twoje imię i nazwisko
– Temat prezentacji
– Trzy zdania opisu prezentacji
– Twoje zdjęcie oraz bio (wystarczą 3-5 zdań),

Prezentacje muszą być dynamiczne, przewidziany czas to 20min.

Po analizie zgłoszeń ruszamy z głosowaniem w postaci ankiety na Facebooku.  Tematyka prezentacji – szeroko pojęty SEM.  Trzy najlepiej oceniane osoby/tematy pojawią się na semKRK.

Case study na semKRK #6

W trakcie semKRK #6 zaprezentujemy najlepsze case study  przypadków z Polskiego rynku SEM. Jeśli chcesz wystąpić przed naszą publicznością, zaprezentować swoją pracę czy agencję zgłoś się już dziś. Pobierz poniższy formularz zgłoszeniowy i zgłoś swoją pracę. Case study może dotyczyć dowolnych prac z zakresu SEO / SEM oraz Analityki. Oceniamy kreatywność, nietypowe podejście i wyróżniające się rozwiązania. Bardzo ważna będzie również atrakcyjność prezentacji dla publiczności.

Możesz zaprezentować swoją pracę  jako freelancer, agencja czy specjalista w danej firmie i zgarnąć prestiżowe wyróżnienie.

Zapisz: Formularz zgłoszeniowy

Masz czas do 8.05 aby wysłać wypełnione zgłoszenie na hello@semkrk.pl

Zgłoszenia ocenia jury złożone z prelegentów semKRK oraz publiczność. 3 najlepsze zgłoszenia mają szansę na wystąpienie na semKRK z 10 minutową dynamiczną prezentacją.

Do zobaczenia na semKRK!

Fotografia: Bartosz Dziedzic

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry