5 lat nieprzerwanej współpracy z Fiszki.pl 

Sara Bis
Sara Bis
Archiwum 06.2018
 
5 lat nieprzerwanej współpracy z Fiszki.pl 

5 lat nieprzerwanej współpracy
z Fiszki.pl

Słowem o Fiszkach

Wydawnictwo Cztery Głowy to wydawnictwo językowe założone przez czwórkę przyjaciół ze studiów. W tym roku, dokładnie 15 czerwca, mija piętnaście lat jego działalności. W tym czasie przeszło wiele przemian, które nie ominęły również ich sklepu internetowego Fiszki.pl gdzie można nabyć rewolucyjne narzędzie do nauki języków.
Fiszki to metoda nauki oparta na ciągłym powtarzaniu niewielkich ilości materiału. Ten zabieg wykonuje się przy użyciu niewielkich kartoników zapisanych po obu stronach – z jednej w języku obcym, z drugiej tłumaczeniem polskim.

 

Współpraca z RoiExperts

Współpraca pomiędzy naszą agencja a wydawnictwem rozpoczęła się w 2013 roku. W jej ramach prowadzimy działania w obrębie AdWords dla marki i sklepu Fiszki.

Działania optymalizacyjne zaczęliśmy od uporządkowania struktury istniejącego konta, które przejęliśmy od klienta oraz wprowadzenia zmian na koncie Analytics, które umożliwiły nam bardziej szczegółową analizę mikrokonwersji. W rezultacie udało się znacząco obniżyć współczynnik odrzuceń, a także uzyskać istotne wzrosty w liczbie dokonywanych transakcji. Więcej informacji o podjętych działaniach oraz ich wyniki prezentujemy w case studies.

 

Opinie klienta o RoiExperts

W roku bieżącym mija pięć lat nieprzerwanej współpracy z Fiszki.pl. Utrzymanie korzystnych wyników zarówno kampanii brandowych jak i sprzedażowych pozwoliło nam uzyskać satysfakcję klienta z prowadzonych przez nas działań. Jej wyraz stanowią wystawione naszej agencji referencje.

Referencje dla RoiExperts od Fiszki.pl

Sara Bis
Były pracownik w ROI Experts na stanowisku SEM Specialist. Absolwentka studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkoły Performance Marketingu - Marketing Masters. W RoiExperts poskramiaczka klawiatury i tekstów na każdy temat. Prywatnie gaduła zakochana w grach wszelkiej maści. Uwielbia kontakt z ludźmi i ciężko jej usiedzieć w jednym miejscu.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (2 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry