AdUpdate #10 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 03.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Czy masz już najświeższą wersję edytora AdWords? Sprawdź co ciekawego pojawiło się w najnowszej wersji i zarządzaj swoimi kampaniami jeszcze łatwiej!

Ciekawy tekst na temat zależności między czasem ładowania, a wyjściami ze strony na mobile (w oparciu o najnowsze badania). Przekaz jest jasnym – „speed equals revenue”, pamiętaj marketerze!

 

New Industry Benchmarks for Mobile Page Speed
Google wychodzi naprzeciw firmom kosmetycznym (pielęgnacja skóry) serwując rozbudowany raport na temat tego, co jest i będzie, w całym roku 2017, najpopulerniejszymi wyszukiwaniami branży.
Google Unmasks the Skin Care Trends of 2017
Reklamy Click-to-call zostały wzbogacone o nowe funkcje, które pomogą szybko skonfigurować rozszerzenia połączeń, dostarczać bardziej przydatnych informacji oraz uzyskać nowe spojrzenie na sposób raportowania. 
Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry