AdUpdate #15 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 06.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Gracze znajdują się w Twoim targecie? Sprawdź co i dlaczego oglądają na YouTube i docieraj do nich z jeszcze lepszym przekazem.
Mobile, mobile, mobile. Co będzie następnym dużym krokiem? W dobie niezliczonej ilości informacji docierających do marketera, machine learning jest odpowiedzią jak nie zatonąć w natłoku sygnałów. Dowiedz się więcej!
Wydaje Ci się, że wideo z Chodakowską (i pokrewne) najczęściej jest odtwarzane w weekend? Okazuje się, że nie. Peak dla tego typu treści przypada we wtorek! Dowiedz się więcej.
Brakuje Ci pomysłu na Bumper Ad? Sprawdź 3 sposoby, od największych graczy, na ciekawe wykorzystanie tego formatu.
Google wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy prowadzą swoje biznesy i nie mają strony internetowej – będą mogli ją stworzyć za darmo, w oparciu o dane z Google Moja Firma. Czy zdecydują się potem na reklamę w AdWords?
Google dołącza do inicjatywy Coalition for Better Ads. Dowiedz się co zamierza zrobić i jak będzie wspierać dążenia do przyjaźniejszych reklam.
Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry