AdUpdate #20 – nowości z Google

Marcin Matras
Marcin Matras
Archiwum 09.2017
 
AdUpdate #20 – nowości z Google

AdUpdate #20
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Spektrum tematów wyszukiwanych na telefonach jest bardzo szerokie, od nowej szczoteczki po kredyt hipoteczny. Bądź tam ze swoją reklamą i wyprzedź swoją konkurencję w wyścigu o uwagę potencjalnego klienta.

02

Połączenia telefoniczne konwertują średnio 3 razy lepiej, niż przejścia na stronę. Pamiętaj o tym i skorzystaj z jednej z najnowszych zmian w AdWords – dodaj rozszerzenie reklam do swoich reklam typu tylko połączenie. Tak, teraz to możliwe!

03

Kolejna porcja zmian w Merchant Center. Zobacz, jakie nowe możliwości oferuje nam Google i jeszcze lepiej przygotuj się do nadchodzącego okresu świątecznego!

04

Bardzo ciekawy artykuł profesora z Harvard Business School. Thales Teixeira opowiada o ekonomii uwagi i udziela cennych rad, jak nie marnować naszych budżetów reklamowych.

05

W artykule znajdziesz więcej informacji o tym, jak Google mierzy interakcje, w które użytkownicy weszli z reklamami przed konwersją. Artykuł uwzględnia informacje na temat najnowszych zmian.

Marcin Matras
Były pracownik na stanowisku SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. W DevaGroup zajmuje się prowadzeniem kampani AdWords. Nad litery zdecydowanie woli cyfry, dlatego w artykułach znajdziesz tylko konkret.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry