AdUpdate #21 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 10.2017
 
AdUpdate #21 – nowości z Google

AdUpdate #21
- nowości z Google

 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

01

Aby pomóc firmom w pełnym wykorzystaniu ery mobilnej, Google uruchamia nową wersję narzędzia Test My Site, dzięki której przedsiębiorcy bezpłatnie i w łatwy sposób mogą przetestować szybkość swoich stron na smartfonach.

02

Serwisy porównywarek internetowych maja od teraz możliwość używania reklam produktowych do reklamowania się w Google w krajach należących do EEA i Szwajcarii. Dowiedź się więcej!

03

AdWords powinno ułatwić osiągnięcie celów biznesowych. Dane oraz narzędzia potrzebne do optymalizacji powinny być na wyciągnięcie ręki. Oto przewodnik dla wszystkich funkcji dostępnych w nowym interfejsie Google AdWords.

04

Od 4 października 2017 r. wydatki kampanii będą mogły przekroczyć dwukrotnie średni budżet dzienny, by pomóc Ci osiągnąć cele reklamowe. Dowiedź się więcej!

05

Oficjalny przewodnik po optymalizowaniu reklam i przekazu w sieci wyszukiwania Google. Sprawdź i bądź o krok przed konkurencją!

Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry