AdUpdate #4 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 01.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kolejna nowość w dobrych praktykach – oficjalny przewodnik po najświeższych reklamach AdWords typu „kliknij, aby wysłać wiadomość”.
Prowadzisz konto metodą SKAG (Single Keyword Ad Groups)? Przeczytaj ten artykuł i poznaj sprytne sposoby na łatwiejsze zarządzanie takim kontem.
Ciekawy artykuł o fundamencie kamapnii w wyszukiwarce – słowach kluczowych (tych właściwych i niewłaściwych). Lektura obowiązkowa przed startem kolejnej kampanii!
Koniec standardowych reklam tekstowych w Sieci Reklamowej Google. Co jest ich alternatywą i rekomendowanym następcą? Poznaj wady i zalety Reklam Elastycznych.
Krzysztof Dudzik
SEM Specialist. Certyfikowany Specjalista Google AdWords i Google Analytics. Z dużą sumiennością podchodzi do powierzanych zadań przez co żaden deadline mu niestraszny. Pozytywnie nastawiony do otaczającego go świata. Stworzony do prowadzenia Twojej kampanii reklamowej.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991