AdUpdate #4 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 01.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości od Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Kolejna nowość w dobrych praktykach – oficjalny przewodnik po najświeższych reklamach AdWords typu „kliknij, aby wysłać wiadomość”.
Prowadzisz konto metodą SKAG (Single Keyword Ad Groups)? Przeczytaj ten artykuł i poznaj sprytne sposoby na łatwiejsze zarządzanie takim kontem.
Ciekawy artykuł o fundamencie kamapnii w wyszukiwarce – słowach kluczowych (tych właściwych i niewłaściwych). Lektura obowiązkowa przed startem kolejnej kampanii!
Koniec standardowych reklam tekstowych w Sieci Reklamowej Google. Co jest ich alternatywą i rekomendowanym następcą? Poznaj wady i zalety Reklam Elastycznych.
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry