AdUpdate #6 – nowości z Google

Krzysztof Dudzik
Krzysztof Dudzik
Archiwum 01.2017
 

Przejrzyj listę najciekawszych zmian w Google z ostatnich tygodni. W nowym cyklu na naszym blogu prezentujemy wyłącznie nowości dotyczące Google. Sprawdź najnowszą część naszego cyklu AdUpdate!

Zapowiedź nadchodzących zmian. Reklamodawcy będą mieli lepszy/dokładniejszy/większy wgląd w to, jakie efekty przynosi ich kampania na YouTube na poszczególnych urządzeniach.
Jak ustawiać rozszerzenia wiadomości, a jak tego nie robić? Garść pożytecznych porad na blogu PPC Hero.
Zły test to taki, z którego nie wyciągamy żadnej lekcji, a nie ten który negatywnie wpłynął na statystyki naszego konta. Dowiedz się, co nieoczekiwanego proponuje Ci Google na 2017.
The Surprising Benefits of Failure
Sprawdź, jak czołówka specjalistów e-marketingu radzi sobie w rzeczywistości, w której przeciętny Kowalski swobodnie „podróżuje” między kanałami i urządzeniami na swojej drodze do konwersji.
How leading marketers are driving growth
Krzysztof Dudzik
Senior SEM Expert. Certyfikowany Specjalista Google Ads i Google Analytics. Na co dzień zajmuje się planowaniem i prowadzeniem działań reklamowych dla dużych, znanych marek. Koordynator programu edukacyjnego stworzonego dla juniorskich stanowisk w DevaGroup. Optymista, który zaraża swoją pozytywną energią każdą osobę w pobliżu. Powierzając mu kampanię możesz być pewien, że dotrzyma wszystkich terminów.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (5 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry