Coś się kończy – coś się zaczyna. ROIEXPERTS łączy się z DEVAGROUP!

Tomasz Trzósło
Tomasz Trzósło
Archiwum 09.2018
 
Coś się kończy – coś się zaczyna. ROIEXPERTS łączy się z DEVAGROUP!

Coś się kończy - coś się zaczyna.
ROIEXPERTS łączy się z DEVAGROUP!

Tak tak – to nie żart primaaprilisowy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 października 2018 roku łączymy siły z silnym partnerem – DEVAGROUP.PL.

Każda firma musi się rozwijać, a decyzja o połączeniu to kolejny krok w tym kierunku. Wrzesień to ostatni miesiąc ROIEXPERTS – od Października działamy razem pod jedną wspólną marką DEVAGROUP.PL.

Dlaczego Deva?

Z naszym przyszłym partnerem współpracujemy od dawna – personalnie znamy się od ponad 10 lat. Krzysiek Marzec (właściciel) to także trener Google Ads. Wspólnie prowadziliśmy szkolenia w  Akademii Google, wykłady Uniwersytecie Jagiellońskim czy Wyższej Szkole w Rzeszowie. Wspólnie też tworzyliśmy audyty SEO, AdWords dla takich marek jak Helion.pl czy włoskiego regionu Val Di Fiemme. Zwieńczeniem współpracy było wspólne napisanie książki którą wydał PWN. 

Partnerstwo z DEVA pozwoli nam podnieść na wyższy poziom kwestie organizacyjno/administracje, ale ważniejszy jest fakt, że DEVA jest partnerem premier wyróżnianym na licznych konkursach branżowych. Oprócz prestiżu oznacza to pomoc ze strony Google, dodatkowe bonusy, podpowiedzi dotyczące kont, szkolenia.

Po połączeniu sił będziemy dysponować grupą 21 specjalistów z dziedziny Google Ads, SEO/Social Ads i dwójką Trenerów Google Ads.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że po połączeniu będziemy w stanie zagwarantować pełniejszą obsługę . Oprócz Google Ads i SEO będą to także: prowadzenie i reklama na FB, zaawansowana analityka internetowa, banery graficzne, copywriting czy wdrożenia stron www. Działając na kilku płaszczyznach możemy wywołać efekt synergii działań i podnieść jeszcze poziom usług, które świadczymy.

I najważniejsza kwestia – wiem jak działają ludzie z DEVA i wiem, że wspólnie możemy zrobić coś fajnego.

Tomasz Trzósło

Właściciel ROIEXPERTS.PL

PS. Od 1 października mój nowy mail już w domenie partnera to tomasz.trzoslo@devagroup.pl  – zapraszam do kontaktu.

Tomasz Trzósło
Sales and Google Ads Manager Zajmuje się analizą danych płynących z narzędzia Google Analytics. W branży e-commerce pracuje od 2008 roku. Prowadził agencję ROIExperts.pl. Szkolił m.in.: Ministerstwo Cyfryzacji RP czy Akademię Google Partners.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (6 głosów, średnia: 4,83 / 5)
Loading...
Przewiń do góry