DevaGroup partnerem festiwalu #digitalfest

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 11.2019
digitalfest-2019-technologia

Marketing, sprzedaż i analityka w praktyce – #digitalfest 2019 już 13 listopada w Krakowie!


Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem festiwalu #digitalfest! Marketing, sprzedaż i nowe technologie to dziś kluczowe czynniki, które wpływają na rozwój firm – szczególnie w internecie. Jeżeli na co dzień zajmujesz się tworzeniem kampanii marketingowych, sprzedażą, a przede wszystkim analizą wyników i efektywności prowadzonych działań – #digitalfest jest właśnie dla Ciebie! W środę, ​13 listopada, wraz z organizatorami zapraszamy Cię do krakowskiego Multikina na organizowaną po raz drugi konferencję ​#digitalfest – it’s all about digital.

W agendzie wydarzenia nie zabraknie praktycznych wskazówek dla małych i średnich firm, case studies z udanych realizacji oraz wniosków z porażek i projektów, które nie zakończyły się sukcesem. Ponad 25 prelegentów z całej Polski weźmie udział w prezentacjach, debacie oraz kuluarowych rozmowach z uczestnikami. Listę prelegentów znajdziesz na ​stronie wydarzenia​!

Tegoroczna agenda to przede wszystkim tematy, które są kluczowe dla rozwoju biznesu z wykorzystaniem nowych technologii. Wśród poruszanych zagadnień będą te związane z mierzeniem efektów, konfiguracją środowisk analitycznych, nowoczesną sprzedażą i generowaniem leadów, tworzeniem lejków sprzedażowych z wykorzystaniem technologii, łączeniem sprzedaży i marketingu, rolą chatbotów w komunikacji czy tworzeniem strategii opartych o nowe technologie. Poza prelekcjami w agendzie znalazła się również debata, podczas której paneliści dyskutować będą o roli komunikacji w marketingu i sprzedaży.

Do zobaczenia już 13 listopada na #digitalfest! 🙂

Justyna Mądro
Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991