DevaGroup partnerem festiwalu #digitalfest

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 11.2019
 
DevaGroup partnerem festiwalu #digitalfest

Marketing, sprzedaż i analityka w praktyce – #digitalfest 2019 już 13 listopada w Krakowie!

Bardzo miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem festiwalu #digitalfest! Marketing, sprzedaż i nowe technologie to dziś kluczowe czynniki, które wpływają na rozwój firm – szczególnie w internecie. Jeżeli na co dzień zajmujesz się tworzeniem kampanii marketingowych, sprzedażą, a przede wszystkim analizą wyników i efektywności prowadzonych działań – #digitalfest jest właśnie dla Ciebie! W środę, ​13 listopada, wraz z organizatorami zapraszamy Cię do krakowskiego Multikina na organizowaną po raz drugi konferencję ​#digitalfest – it’s all about digital.

W agendzie wydarzenia nie zabraknie praktycznych wskazówek dla małych i średnich firm, case studies z udanych realizacji oraz wniosków z porażek i projektów, które nie zakończyły się sukcesem. Ponad 25 prelegentów z całej Polski weźmie udział w prezentacjach, debacie oraz kuluarowych rozmowach z uczestnikami. Listę prelegentów znajdziesz na ​stronie wydarzenia​!

Tegoroczna agenda to przede wszystkim tematy, które są kluczowe dla rozwoju biznesu z wykorzystaniem nowych technologii. Wśród poruszanych zagadnień będą te związane z mierzeniem efektów, konfiguracją środowisk analitycznych, nowoczesną sprzedażą i generowaniem leadów, tworzeniem lejków sprzedażowych z wykorzystaniem technologii, łączeniem sprzedaży i marketingu, rolą chatbotów w komunikacji czy tworzeniem strategii opartych o nowe technologie. Poza prelekcjami w agendzie znalazła się również debata, podczas której paneliści dyskutować będą o roli komunikacji w marketingu i sprzedaży.

Do zobaczenia już 13 listopada na #digitalfest! 🙂

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry