European Search Awards 2017 – Krzysztof Marzec wśród 4 sędziów z Polski

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 01.2017
 

duzy_szablon search awards— kopia

Po raz szósty zostaną przyznane prestiżowe nagrody dla branży marketingu internetowego European Search Awards . Najskuteczniejsze kampanie SEO, PPC, Digital i Content Marketingu zostaną nagrodzone aż w 29 kategoriach m.in. najlepsza kampania mobilna, najlepsza mała agencja PPC czy osobowość roku w branży marketingu w wyszukiwarkach.

Zgłoszenia do konkursu można wysyłać od 17 lutego.  Więcej szczegółów o tym jak przygotować zgłoszenie konkursowe, przeczytamy w specjalnym Przewodniku. Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich kategoriach, w jaki można zgłosić projekty kampanii, warto zajrzeć na oficjalną stronę konkursu: http://www.europeansearchawards.com.

W tym roku nasz kraj spotkało szczególne wyróżnienie, ponieważ gala odbędzie się w Starej Zajezdni w Krakowie. Z racji tego 27 kwietnia 2017 roku warto zarezerwować swój czas na udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Dodatkowo, jesteśmy bardzo dumni, że wśród jury konkursu European Search Awards 2017 pojawili się Polacy: Cezary Lech z MaxRoy, Łukasz Żelezny z uSwitch, Artur Strzelecki z Sielesia SEM oraz reprezentant Deva Group, dyrektor zarządzający i trener Google AdWords – Krzysztof Marzec.

Do zobaczenia na rozdaniu nagród European Search Awards!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry