Facebook i współpraca z firmą Zynga

Justyna Mądro
Justyna Mądro
Archiwum 05.2010
 

Facebook oraz firma Zynga podpisali ostatnio pięcioletnią współpracę w celu podtrzymania, czy też polepszenia relacji między społecznością internetową a grami typu FarmVille, Mafia Wars oraz Treasure Island. Jak zapewne wiecie Zynga jest autorem najpopularniejszych gier na Facebooku i obecnie wycenia się jej wartość na przeszło 4 biliony dolarów!

Kredyty oraz wirtualny system pieniężny, to tylko niektóre narzędzia, które będą stanowić ważny element w współpracy tych dwóch firm i ich użycie rozszerzy w przyszłości gry firmy Zynga. Jednak komunikat przedsiębiorstw nie określa dokładnie sposobu realizacji tego planu.

Na razie wiadomo, że wprowadzenie tych narzędzi utrwali zaangażowanie twórcy FarmVille do platformy Facebooka, a na dalsze efekty współpracy będziemy musieli jeszcze poczekać.

Justyna Mądro
Były pracownik na stanowisku Marketing Manager w agencji DevaGroup. Interesuje się szeroko pojętym digital marketingiem, ze szczególnym uwzględnieniem reklam Facebook Ads. Prywatnie jest kolekcjonerką płyt winylowych i miłośniczką reportaży. Aktualnie: Menedżer ds. marketingu e-commerce w Multibrand Decofire.pl.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (1 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry