Internetowe rewolucje od Google

Krzysztof Marzec
Krzysztof Marzec
Archiwum 12.2015

4 grudnia miałem przyjemność wystąpić na Internetowych Rewolucjach w Krakowie. Spotkania te, organizowane przez Google, są doskonałą okazją na zdobycie i poszerzenie wiedzy.

Każde ze spotkań to dwa dni wykładów i warsztatów z marketingu on-line. Prelegentami są pracownicy Google, Certyfikowani Trenerzy Adwords i specjaliści z agencji SEM. W trakcie mojej sesji omówiłem jak pracuje agencja SEM ale skupiłem się również na tym jak przygotować strategię działań dla klienta i jak wykorzystać pełen potencjał AdWords.

Spotkania były kompletnie darmowe i mógł na nie przyjść każdy:

„Na warsztaty może przyjść każdy, kto zaaplikuje przez formularz na stronie internetowej, odpowie na pytanie dlaczego to właśnie on powinien zostać Ekspertem Internetowym oraz otrzyma e-mail potwierdzający uczestnictwo.”

Na koniec 2 dniowej sesji przewidziano egzamin z certyfikacją Eksperta Internetowego.  Najlepsi mają szanse również zdobyć płatny staż w jednej z czołowych agencji SEM. W tym cyklu zostało jeszcze jedno, ostatnie już spotkanie we Wrocławiu 10 i 11 grudnia. Gorąco polecam [link]


_MAC3492
_MAC3510
_MAC3527
_MAC3528

Zdjęcia dzięki uprzejmości Maćka Westerowskiego.

Krzysztof Marzec
CEO, Co-Founder. Specjalista SEM, Certyfikowany Trener AdWords oraz Certyfikowany Specjalista AdWords i Analytics. Przygodę z SEO zaczął w 2005 roku. Kieruje DevaGroup, stworzył i był wieloletnim szefem działu SEO Interia.pl. Prowadzi szkolenia i wykłady m.in. w Akademii Google Partners czy na Uniwersytecie Jagiellońskim. W wolnych chwilach.. moment, mam 3-kę małych dzieci, nie mam wolnych chwil. Czemu piszę tę notkę w 3ciej osobie? Ktoś to w ogóle czyta?...

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (oceń)
Loading...
Chcesz spróbować? ikona widgetu

Zadzwoń do eksperta Google Ads,
aby otrzymać

375 zł bonus na reklamę

bezpłatną analizę konta

wstępny plan strategii Google Ads

estymację kosztów i efektów

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od pozycjonowania,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991

Zadzwoń do eksperta
od Facebook Ads,
aby otrzymać

bezpłatną analizę potencjału

niezobowiązującą wycenę

dopasowaną ofertę

Zadzwoń do nas pod numer
800 880 991