Lista multikodów do katalogów SEO

Marta Nasiadka
Marta Nasiadka
Archiwum 12.2012
 

Wpis archiwalny.  Lista przestała być aktualizowana, nie jest również już wartościowa, dlatego zdecydowaliśmy się na jej usunięcie.

Treść wpisu:
Prezentujemy aktualną listę multikodów do SEOkatalogów. W sieci pojawia się coraz więcej grup katalogów stron, do których można zakupić multikody, ponieważ gwarantują one szybkie, skuteczne i niedrogie dodanie strony internetowej. Już teraz mamy możliwość pozyskania kilku tysięcy linków z katalogów, jednak po zmianach algorytmu warto korzystać z nich ostrożnie i wybierać tylko te, które są najbardziej wartościowe.

[lista]

Coraz częściej napotykamy komunikaty o wykryciu nienaturalnych linków prowadzących do strony m.in. z katalogów. Warto więc wcześniej przemyśleć kwestię podlinkowania strony za pomocą katalogów, wybrać te, które są najbardziej wartościowe, a wykupując multikod sprawdzić adresy IP, site i Page Rank stron z katalogami.

Nasza lista multikodów nie jest zamknięta, dlatego zachęcamy do podawania propozycji innych multikodów w komentarzach pod tym wpisem. Bardzo prosimy także o informację w komentarzu, jeśli dane w tabeli zawierają jakiś błąd. Baza multikodów będzie rozwijana na bieżąco!

Marta Nasiadka
Były pracownik na stanowisku Senior SEM Specialist w agencji DevaGroup. Certyfikowana Specjalistka Google Ads i Analytics. W tematyce Google AdWords porusza się jak ryba w wodzie. Subskrybując ponad setkę blogów SEM, jest w samym centrum wiadomości z branży.

Podobał Ci się artykuł? Wystaw 5!
słabyprzeciętnydobrybardzo dobrywspaniały (7 głosów, średnia: 4,00 / 5)
Loading...
Przewiń do góry